Новини
26 Грудня, 2023 р., 18:24
Наші війська потребують допомоги для боротьби з агресором. Тому ми вважаємо своїм обов’язком забезпечувати наших героїв-захисників необхідним для порятунку їхніх життів та боротьби зі злом за свободу рідної землі.
25 Грудня, 2023 р., 10:41
Шановні мешканці Василівського району! Щиро вітаємо вас з Різдвом Христовим!
24 Грудня, 2023 р., 19:48
Мільйони українців сьогодні чекають на появу у вечірньому небі першої зорі, що сповіщає про настання Різдва Христового. Свята, яке має багато відтінків. Велике церковне свято. Важливе народне свято. Родинне свято. Різдво, яке завжди люблять діти і чекають дорослі. Різдво, яке наповнює серця світлом. Різдво, яке завжди дарує надію.
23 Грудня, 2023 р., 11:53
В межах реалізації Проєкту «Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб» за підтримки Управління Верховного комісара ООН у справах біженців Благодійна Організація “Благодійний Фонд “Стабілізейшн Суппорт Сервісез” 22.12.2023 року, з метою покращення якості надання соціальних послуг постраждалому населенню територіальних громад Василівського району, зробити їх більш доступними для внутрішньо переміщених осіб, а роботу працівниць та працівників установ – ефективнішою, відбулося вручення оргтехніки та канцтоварів для облаштування восьми робочих місць для фахівців, які надають послуги в громадах району. Це ноутбуки, багатофункціональні пристрої для друку та сканування, картриджі, Wi-Fi-роутери, джерела безперебійного живлення, зовнішні жорсткі диски. Також благодійний фонд надає методологічну та консультаційну підтримку працівникам органів системи соціального захисту населення.
15 Грудня, 2023 р., 09:05
Шановні судді та працівники судових установ!
12 Грудня, 2023 р., 17:58
Служба безпеки продовжує системно викривати зрадників і колаборантів на тимчасово окупованих територіях України.
12 Грудня, 2023 р., 17:57
Заяву можна подати через будь-який ЦНАП на території України. Також оновлення дає змогу громадянам подавати заяву через уповноваженого представника. Раніше українці могли подати заяву на отримання грошової допомоги тільки через застосунок Дія.