Василівська районна державна адміністрація
Запорізька область, Василівський район
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

УМОВИ проведення конкурсу

Дата: 03.02.2022 16:22
Кількість переглядів: 582

Фото без опису

УМОВИ проведення конкурсу

на зайняття посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу соціальної підтримки пільгових категорій громадян, осіб з інвалідністю та координації надання соціальних послуг управління соціального захисту населення Василівської районної державної адміністрації Запорізької області

Загальні умови

Посадові обов’язки

    Забезпечує  додержання  законодавства про  соціальний  захист пільгових категорій населення.

   Здійснює роботу  з визначення потреби району у соціальних послугах забезпечує додержання законодавства.

   Проводить моніторинг надання соціальних послуг, контролює роботу комунальних надавачів  соціальних послуг, вживає заходи з покращення якості надання соціальних послуг.

   Узагальнює та подає щокварталу Департаменту звіт про надання соціальних послуг потенційним отримувачам  соціальних послуг.

   Бере участь у виконанні заходів державних програм соціальної і професійної адаптації  військовослужбовців, звільнених у запас або  відставку зі Збройних Сил  та інших військових формувань та здійснює контроль за їх реалізацією.

   Проводить підготовку документів щодо виплати матеріальної допомоги громадянам України, які звільнилися з військової служби.

   Здійснює роботу, пов’язану з присвоєнням почесного звання «Мати-героїня», особам на яких поширено чинність сімейного Кодексу України та Закону України «Про охорону дитинства».

   Здійснює в установленому порядку компенсаційні виплати особам з інвалідністю на бензин, технічне обслуговування та ремонт автомобіля, транспортне  обслуговування, готує  документи для  постановки осіб з інвалідністю на чергу для забезпечення транспортними засобами в установленому порядку.

   Здійснює в установленому порядку компенсаційні виплати особам з інвалідністю на бензин, технічне обслуговування та ремонт автомобіля, транспортне  обслуговування, готує  документи для  постановки осіб з інвалідністю на чергу для забезпечення транспортними засобами в установленому порядку.

   Виконує доручення начальника управління, заступника начальника управління, начальника відділу,  що відносяться до компетенції управління та відділу.

   На час  відсутності у зв’язку з  відпусткою, хворобою та іншими причинами, головний спеціаліст заміщує іншого  працівника відділу соціальної підтримки пільгових категорій громадян, осіб з інвалідністю та координації надання соціальних послуг.

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5300 грн.;

Надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами);

Надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Бестроково

Перелік інформації, необхідної для участі в конкурсі, та строк її подання

Згідно з Порядком проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246 зі змінами і доповненнями (далі – Порядок проведення конкурсу), особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, подає конкурсній комісії через Єдиний портал вакансій державної служби таку інформацію:

1) заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади за формою згідно з додатком 2 до Порядку проведення конкурсу;

2) резюме за формою згідно з додатком 21 до Порядку проведення конкурсу, в якому обов'язково зазначається така інформація:

прізвище, ім'я, по батькові кандидата;

реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти;

підтвердження рівня вільного володіння державною мовою;

відомості про стаж роботи, стаж державної служби (за наявності), досвід роботи на відповідних посадах;

3) заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону  

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткову інформацію, яка підтверджує відповідність встановленим вимогам, зокрема стосовно попередніх результатів тестування, досвіду роботи, професійних компетентностей, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

На електронні документи, що подаються для участі у конкурсі, накладається кваліфікований електронний підпис кандидата.

Державні службовці державного органу, в якому проводиться конкурс, які бажають взяти участь у конкурсі, подають лише заяву про участь у конкурсі.

 

 Інформація приймається до 12 години 00 хвилин  28 лютого 2022 року включно.

Додаткові (необов’язкові) документи

заява щодо забезпечення розумним пристосуванням за формою згідно з додатком 3 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби

Дата і час початку проведення тестування кандидатів.

Місце або спосіб проведення тестування.

Місце або спосіб проведення співбесіди (із зазначенням електронної платформи для комунікації дистанційно)

 03 березня 2022 року 09 год. 00 хв.

м. Василівка, бульвар Центральний, 6Д (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів)

м. Василівка, бульвар Центральний, 6Д (проведення співбесіди за фізичної присутності кандидатів)

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Тихенько Людмила Іванівна

(06175) 7  28  58

 е-mail: sobes2308@gmail.com 

Кваліфікаційні вимоги

1.

Освіта

Вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра, молодшого бакалавра

2.

Досвід роботи

Не потребує

3.

Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою

Вимоги до компетентності

Вимога

Компоненти вимоги

1.

Досягнення результатів

- здатність до чіткого бачення результату діяльності;

- вміння запобігати та ефективно долати перешкоди

2

Відповідальність

  • - здатність брати на себе зобов’язання, чітко їх дотримуватись і виконувати;
  • - усвідомлення важливості якісного виконання своїх посадових обов’язків з дотриманням строків та встановлених процедур

3

Цифрова грамотність

  • - вміння використовувати комп’ютерні пристрої, базове та офісне спеціалізоване програмне забезпечення для ефективного виконання своїх посадових обов’язків;
  • - здатність працювати з документами в різних цифрових форматах; зберігати, накопичувати, впорядковувати, архівувати цифрові ресурси та дані різних типів

Професійні знання

Вимога

Компоненти вимоги

1.

Знання законодавства

Знання:
1. Конституції України;
2. Закону України «Про державну службу»;
3. Закону України «Про запобігання корупції».

 

2

Знання законодавства у сфері

Знання:

 Закон України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків».

Постанова КМУ від 21.06.2017 № 432 «Про затвердження Порядку організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції, осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони. Відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганських областях, та постраждалих учасників Революції Гідності».

Постанова КМУ від 08.04.2015 № 185 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати матеріальної допомоги військовослужбовцям, звільненим з військово строкової служби».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь