ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Червень 2021 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 473269 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 16339 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 16021 разів

Восени села Верхня Криниця та Приморське будуть забезпечені питною водою

Якісне водозабезпечення населених пунктів району є одним з найважливіших напрямків діяльності районної влади. З цією наболілою проблемою мешканці неодноразово зверталися до очільника району під час особистих прийомів, зустрічей, телефонували на пряму «гарячу» телефонну лінію. Наразі є позитивний результат. За повідомленням голови райдержадміністрації С.Грачова, вже восени поточного року мешканці Верхньої Криниці та Приморського отримають довгоочікуване безперебійне постачання питної води.

- На сьогодні вже підписана постанова Кабінету Міністрів України про виділення з Державного бюджету України понад 400 тис.грн. на прокладення водопроводу в с.Приморське. Проект затверджено, і найближчим часом ми проведемо тендер на право виконання робіт. Згідно умов тендеру, підрядник буде зобов’язаний провести водогін протягом місяця після оголошення результатів. Орієнтовно, питна вода з’явиться в с.Приморське вже в жовтні, - зазначив Сергій Грачов.

Крім того, вже відбувся конкурс з визначення підрядника для виконання робіт щодо водозабезпечення села Верхня Криниця. На ці цілі з Державного бюджету України виділено понад 1 млн.грн. Наразі завершуються юридичні процедури, після проходження яких розпочнеться робота, яка розрахована на два місяці.

Ситуацію з водопостачанням жителів району контролює заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Володимир Бандуров. Саме за його підтримки в Уряді в кошторис програми із водозабезпечення будуть включені ще два населених пункти – Степногірськ та Дніпрорудне.

Відділ внутрішньої політики РДА

Середа, 08 Серпня 2012 05:43

Переглядів: 864


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області