ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Травень 2021 »
Пн   3 10 17 24 31
Вт   4 11 18 25  
Ср   5 12 19 26  
Чт   6 13 20 27  
Пт   7 14 21 28  
Сб 1 8 15 22 29  
Нд 2 9 16 23 30  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 470324 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 16128 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 15750 разів

Для району важлива підтримка та допомога на всіх рівнях

Сьогодні голова районної державної адміністрації Андрій Холоша прийняв участь у  зустрічі з депутатами Запорізької обласної ради закріпленими за територією Василівського району, яку організувала голова районної ради Олена Здор. У заході взяли участь Наталія Кругляк, Сергій Джуган, Олег Каліман, Віктор Дудка та Олександр Білий.

Територія Василівського (об’єднаного) району це майже 186000 населення, 11 обєднаних територіальних громад, з них 5-сільських, 2-селищних та 4-міських. Всього 106 населених пунктів чотирьох об’єднаних районів, кожен з яких існував 97 років. І процеси децентралізації (укрупнення територій і ліквідація) були і є небезболісними для всіх. Саме тому пріоритетним завданням районної ради укрупненого району є налагодження управлінської взаємодії, яка в першу чергу примирить, об’єднає і згуртує території. Чинниками успішності такого співробітництва є готовність до співпраці, наявність взаємної довіри, чітке усвідомлення проблем територій та готовность долучитися до їх вирішення. 

Як показало життя територіальні громади ніколи не є абсолютно достатніми, незалежно від їх площі, чисельності населення та наповненості бюджету. А це означає, що співробітництво між громадами є актуальною формою взаємодії.

Учасники зустрічі проаналізували проблеми громад району, сильні та слабкі сторони кожної території, виробили бачення подальшої взаємодії. І міські і сільські території мають низку спільних проблем: наповнення бюджету за рахунок земельного податку, транспортування і утилізація твердих побутових відходів, водовідведення та водопостачання населених пунктів, логістика на територіях та стан автомобільних доріг, безпека, передача об’єктів комунальної власності, створення спільних комунальних підприємств тощо.

Оскільки фінансові показники громад на сьогодні не можуть задовольнити вирішення нагальних проблем територій важливою є співпраця. А щоб все це запрацювало, необхідна не просто взаємодія - а стратегія розвитку району.

Наприкінці, Олена Здор подякувала присутнім за візит та готовність до подальшої співпраці, так як для Василівського району важливими є підтримка та допомога на всіх рівнях.

П'ятниця, 16 Квітня 2021 19:26

Переглядів: 101


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області