ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Вересень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 441753 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14474 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13851 разів

Освіта

Переглядів: 12442 разів

Дніпрорудненська міська радаДніпрорудненський міський голова - Коробов Юрій Миколайович

 

Секретар ради – Решетняк Лариса Петрівна

Дніпрорудненська міська рада розташована за адресою: 71630, пр. Ентузіастів, 11, м. Дніпрорудне, Василівський район, Запорізька область.

До складу міської ради входить один населений пункт – м. Дніпрорудне, яке розташоване за 28 км від районного центру. Загальна площа Дніпрорудненської міської ради становить 960,9 га, з них 845,4 га населений пункт.

Кількість населення складає 19 051 чоловік (станом на 01.01.2019), з них:

дітей дошкільного віку – 1025;

дітей шкільного віку – 2099;

громадян пенсійного віку – 5934

 Історична довідка

Передісторія одного з наймолодших міст Запорізької області м. Дніпрорудне починається у давні часи. Десятки поховань досліджених ще у радянські часи археологами Києва, Ленінграда, Запоріжжя розповідають про панування родового ладу, його розклад, розвиток землеробства, скотарства у III-I тис. до н.е. З письмових джерел відомо, що в місцях, де знаходиться сучасна Запорізька область та місто Дніпрорудне, в різні історичні часи мешкали племена скіфів, сарматів, гунів, хазар, половців. Особливу зацікавленість істориків викликали т.з. скіфські кургани, яких у великій кількості залишали кочовики. У середньовічні часи територія міста була частиною Великого Лугу – колиски козацької слави. Наприкінці XVIII ст. місцевість заселялася вихідцями з Чернігівщини, Полтавщини, інших губерній Російської імперії, нащадки яких досі живуть у сусідніх із м.Дніпрорудне селах.

У 50-ті роки ХХ ст. сюди прийшли геологи та заклали основи для подальшого перебування в цих краях людей мужньої професії – гірників.

Поява самого міста та його назва – Дніпрорудне, пов’язана із розробкою Південно-Білозерського родовища, з унікальною для Європи рудою, кількість заліза в якій складає до 68% (аналоги є тільки в Аргентині та Бразилії).

10 лютого 1960 року Запорізький радгосп затвердив акт про будівництво селища міського типу для будівельників і гірників Запорізького залізорудного комбінату. Архітектурні майстерні «УкрНІІпроекту» на чолі з інженером Анушиним Сергієм Євсійовичем розпочали проектування єдиного в області міста гірників – на мальовничому березі Каховського водосховища, на відстані 85 км від обласного центру, віддаленості 25 км від основного промислового об’єкту – залізорудного комбінату. Місто було засновано в 1961 році. У 1962 році населений пункт мав назву Дніпроград, а з 1963 року – Дніпрорудне. Статус міста районного підпорядкування має з 1970 року. Стараннями будівельників Дніпрорудне стало одним з найкрасивіших міст Запорізької області: забудоване п’яти і дев’ятиповерховими будинками, по сучасному сплановане, компактне. Розвинуті транспортні зв’язки – автомобільне, залізничне та річне сполучення з виходом до Чорного моря.

Місто втопає в зелені дерев, до його західної околиці підступає унікальний ландшафтний регіональний парк «Панай», який входить до складу Національного природного парку «Великий Луг», в якому налічується значна кількість рослин місцевого походження, а також завезених з різних міст України: Ялти, Сімферополя, Мелітополя, Чернігова, а також Росії, Канади та інших держав. Це забезпечує чистоту повітря, здоровий клімат. Значний внесок в озеленення міста зробила його перший озеленювач, нині ветеран праці, Почесний громадянин міста, поетеса Гнусова Лідія Анатоліївна.

Місто більш ніж 19 тис. населенням пишається своїми жителями – трудівниками, насамперед гірниками. У 1967 році була здобута перша руда бригадою Яна Івана Андрійовича. Ця подія увічнена стелою із вагонеткою першої руди на проспекті Ентузіастів архітектором Шишовим Віктором Олександровичем.

Запорізький залізорудний комбінат побудований на базі Південно-Білозерського родовища багатих залізних руд. Перша черга комбінату потужністю 1 млн. тон руди на рік була введена наприкінці 1969 року.

За оцінкою геологів, запаси багатих залізних руд у Білозерському залізорудному районі складають до 1 млрд. тон і 8 млрд. тон магнетитових кварцитів до горизонту 1200 м.

При створенні в 1997 році підприємства у формі закритого акціонерного товариства з іноземними інвестиціями «Запорізькій залізорудний комбінат» (з пайовою участю словацької фірми «Мінерфін») керівництвом комбінату прийнято курс на максимально можливе застосування сучасної високопродуктивної бурової й вантажно-постачальної техніки, що дозволяє на більш високому рівні вирішувати технологічні завдання.

 Використання самохідних машин як на основних, так і на допоміжних виробничих процесах дозволяє досягти високого рівня механізації гірничих робіт, значно поліпшити санітарно-гігієнічні умови та безпеку праці і, у цілому, підвищує культуру виробництва.

Але комбінат не зупиняється на досягнутому.

Щоб на довгі роки (ще 50 – 70 років) зберегти підприємство і збільшити обсяг видобування руди до 5,5 млн. тон у рік з високою якістю, прийнятий у виробництво проект реконструкції комбінату з розкриття і відпрацювання Південно-Білозерського родовища до пов. 1540 м і Переверзівського родовища до пов. 840 м.

Втілення в життя задуманих рішень дозволить підприємству не тільки підняти рівень видобутку, збільшити число робочих місць, утримувати місце на ринках збуту, але і забезпечувати зріст добробуту своїх трудящих.

Таким чином, комбінат міцно стоїть на шляху впровадження нових досконалих технологій із застосуванням самохідних машин, і можна з упевненістю сказати, що на сьогоднішній день комбінат є лідером серед залізорудних підприємств не тільки України, але й країн СНД з підземного видобутку.

За 55 років існування міста в ньому накопичилося чимало проблем. Зношування систем водопостачання, водовідведення і теплопостачання, зношування житлового фонду й будинків соціальної сфери міста все частіше нагадують про себе. Акціонери і трудовий колектив комбінату повною мірою усвідомлюють, що проблеми міста, у якому живе більша частина працівників підприємства, це і проблеми комбінату. ЗАТ «Запорізький залізорудний комбінат» бере активну участь у ремонті і будівництві об’єктів комунального господарства і соціальної сфери міста, фінансуючи їх.

Успішно працює протягом останніх років молокопереробне підприємство Дніпрорудненське відділення ТОВ «ВО «Моліс».

Сьогодні Дніпрорудненське відділення надає споживачу широкий асортимент молочних та молоковмісних продуктів: плавлені сири, продукти сирні плавлені, сири сичужні тверді, масло вершкове, спреди, сири фасовані та ін. Підприємство гарантує високий рівень обслуговування клієнтів та оптимальні строки поставок якісної продукції.

ПАТ «Дніпрорудненський «Завод будівельно-оздоблювальних машин» має багатовіковий досвід проектування та виготовлення обладнання для промислового, громадського та сільського будівництва, а також виробництво запасних частин для теплових, атомних станцій та гірничо-добувної промисловості.

Завод виготовляє будівельно-опоряджувальні машини:

- Пневмонагнітач СО-241;

- Пневмонагнітач СО-242;

- Пневмонагнітач СОМ-179.311.

Приємно пройти вулицями молодого міста, що потопає в зелені, милує око неповторними куточками, комфортними як для дітей, так і для людей похилого віку. До речі, вулицями м. Дніпрорудне можна сміливо ходити у будь-який час доби: місто добре освітлене. Упорядковуються сквери, оновлюються дороги та тротуари. В оселях мешканців міста завжди тепло і комфортно. Усе це є складовою частиною багатогранної роботи підприємств житлово-комунального господарства:

- комунального унітарного підприємства «Наш дім» Дніпрорудненської міської ради;

- комунального підприємства «Дніпрорудненські теплові мережі»;

- Таврійського експлуатаційного цеху водопостачання та водовідведення комунального підприємства «Облводоканал» Запорізької обласної ради.

Комунальні підприємства міста обслуговують:

- 345,5 тис. кв. м загальної площі житлових будинків;

- 16,468 км мереж теплопостачання (в двотрубному вимірюванні);

- 49,78 км мереж водопостачання;

- 48,5 км мереж водовідведення;

- 17 км кабельних та повітряних ліній електропостачання (0,4 квт).

Споживчий ринок м. Дніпрорудне займає одне з провідних місць в соціальній інфраструктурі міста. Його основне призначення – задоволення потреб мешканців міста у сферах торгівлі та послуг. Висока конкуренція та зріст попиту споживачів до міжнародних стандартів потребує від суб’єктів підприємницької діяльності постійного пошуку більш оптимальних шляхів задоволення вимог мешканців та гостей міста. Підтвердження цього є проведення реконструкцій, оновлення старих приміщень, розширення торговельних залів, будівництво нових об’єктів торгівлі та сфери послуг. Разом з цим, все більші вимоги висуваються до обслуговуючого персоналу, що передбачає обов’язковість знань з ведення бізнесу на сучасному рівні та якісного задоволення потреб споживача.

Суб’єкти підприємницької діяльності, які уважно спостерігають за коливаннями споживчого ринку, живо реагують на необхідність задоволення потреб споживачів у будь-якому напрямку.

 Наявність широкої мережі торговельних та об’єктів сфери послуг в місті безумовно позитивно впливає на здорову конкуренцію та надає можливість споживачу оцінити якісні показники функціонування того чи іншого об’єкту, а це сприяю витісненню недобросовісних дій суб’єктів підприємницької діяльності зі споживчого ринку.

Значний відсоток у задоволенні потреб мешканців та гостей міста в придбанні промислових та продовольчих товарів займають 2 ринки: постійний (змішаний) ринок, що налічує 2537 торгових місць; КП «Дніпрорудненський міський ринок» з можливістю надати 1840 торгових місць бажаючим здійснювати торговельну діяльність.

З метою забезпечення підтримки та подальшого розвитку підприємницької діяльності малого та середнього бізнесу при Дніпрорудненській міській раді створена координаційна рада з питань розвитку підприємництва, основними задачами якої є розгляд пропозицій громадських об’єднань підприємців щодо пріоритетів економічного розвитку міста, забезпечення зворотнього зв’язку між суб’єктами підприємницької діяльності та місцевими органами виконавчої влади.

Мрії та бажання суб’єктів підприємницької діяльності, мешканців міста – зробити рідне місто зразковим, чистим, зеленим, затишним проявляються в планах будувати нові об’єкти споживчого ринку для більш повного та якісного задоволення потреб його мешканців та гостей.

Дніпрорудненці пишаються комунальними дошкільними навчальними закладами, які відвідують більш як 1000 дітей:

- комунальний дошкільний навчальний заклад № 2 «Оленка» комбінованого типу Дніпрорудненської міської ради.

Педагогічний колектив закінчив дослідно-експериментальну роботу обласного рівня за проблемою «Здоров’язбережувальний освітній простір як умова ампліфікації особистісного розвитку дитини».

Колектив дошкільного закладу докладає чимало зусиль для створення сучасних здоров’язбережувальних умов, необхідних для навчання, виховання та розвитку дітей, формування їх життєвої компетенції: у дошкільному закладі є фізкультурний зал, кабінет лікувальної фізкультури, масажний кабінет, фізіокабінет, фіто-вітальня з кисневими коктейлями, музичний зал, театральна студія, створені та діють міні-музеї, творча майстерня та пізнавальна лабораторія «Світ логіки».

- комунальний дошкільний навчальний заклад № 4 «Дюймовочка» Дніпрорудненської міської ради.

Педагоги закладу завжди докладають значних зусиль, щоб маленьким господарям садочка жилося добре, почувалося затишно, щоб кожен день повнився для них новими знаннями, цікавими іграми, веселими розвагами. Оточені любов’ю та турботою, завжди живуть вихованці дружньою сім’єю.

- комунальний дошкільний навчальний заклад № 5 «Теремок» Дніпрорудненської міської ради.

Закінчив дослідно-експериментальну роботу обласного рівня за темою: «Збереження психофізичного здоров’я дітей дошкільного віку засобами мистецтва та арттерапії».

Педагоги дошкільного закладу, використовуючи інноваційні технології, зокрема ТРВЗ, закладають основи творчої індивідуальності дітей, розкривають творчі здібності вихованців, забезпечують їх інтелектуальний та особистісний розвиток, створюють сприятливі умови, які забезпечують повноцінне дитинство: емоційний комфорт, саморозвиток малюків і можливості їх самореалізації в дорослому житті.

- комунальний дошкільний навчальний заклад № 6 «Струмочок» Дніпрорудненської міської ради.

Здійснював дослідно-експериментальну роботу обласного рівня за темою: «Модернізація системи роботи щодо збереження психофізичного здоров’я дітей в умовах дошкільного навчального закладу».

Метою роботи колективу є забезпечення цілісного розвитку дитини, розвиток її творчої спрямованості, розкриття потенційних можливостей при збереженні дитячої субкультури та визнанні унікальності ролі дошкільного віку в становленні особистості.

Піклуючись про життя і здоров’я дітей, дбаючи про їх всебічний розвиток та враховуючи сучасні вимоги до навчання і виховання дошкільнят, колектив закладу забезпечує максимально сприятливі умови для розвитку пізнавальних здібностей шляхом використання новітніх сучасних педагогічних технологій, створює здоров’язберігаюче середовище в умовах ДНЗ та формує у дітей свідоме ставлення до власного здоров’я.

- комунальний дошкільний навчальний заклад № 7 «Теремок» комбінованого типу Дніпрорудненської міської ради.

Педагогічний колектив закінчив дослідно-експериментальну роботу обласного рівня за проблемою «Здоров’язбережувальний освітній простір як умова ампліфікації особистісного розвитку дитини». Зараз працює над творчо – розвиваючий комплекс «Аист». В закладі працює «Соляна кімната».

Метою експериментальної роботи є створення здоров’язберігаючого простору для забезпечення умов фізичного, психічного, соціального й духовного комфорту, що сприяють збереженню і зміцненню здоров’я суб’єктів освітнього простору.

Запорука успіху педагогічного колективу – у його тісній співпраці з батьками, громадськістю, які завжди йдуть поруч з педагогами.

Високий рівень освіти забезпечують навчально-виховні заклади, в яких навчаються більш як 2056 учнів. Кожен учбовий заклад має своє обличчя:

- комунальний заклад «Дніпрорудненська гімназія «Софія» Василівської районної ради.

З листопада 2013 року гімназія набула статусу експериментального загальноосвітнього навчального закладу Всеукраїнського рівня з теми «Формування партнерських відносин батьків і вчителів, як засіб розвитку особистості учнів».

Гімназія – це простір життя дитини: тут вона не готується до життя, а повноцінно живе. Саме тому у навчальному закладі впроваджується Всеукраїнський науковий психолого-педагогічний проект «Вибір успішної професії». Завдяки додатковим навчальним курсам діти розкривають себе, свої здібності, вчаться визначатися з життєвими цілями і пріоритетами.

- комунальний заклад «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Світоч» Василівської районної ради.

Важливий вплив на науково-методичну роботу школи має експериментальна діяльність. З 2003 року – експериментальний майданчик Академії педагогічних наук України з теми «Розвиток творчого потенціалу учнів засобами комп’ютерної техніки». 2007 рік – «Організація допрофесійної підготовки учнів багатопрофільного навчального закладу». З 2010 року педколектив працює над темою «Формування готовності учнів основної та старшої школи до профільного та професійного самовизначення».

Школа обрала напрям, який забезпечує учням інтелектуальний, духовний розвиток, будує принципово новий масовий заклад становлення і виховання.

- комунальний заклад «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Талант» Василівської районної ради.

Віхою на шляху розвитку школи став 1998 рік, коли вона першою в районі набула статусу школи нового типу з поглибленим вивченням предметів. На сьогоднішній день, це – біології, географії, іноземної мови.

З 2009 року на базі закладу працює експеримент обласного рівня з проблеми «Управлінський супровід здоров’язбережувального освітнього простору як умова ампліфікації особистісного розвитку учня початкової школи».

Школа «Талант» – це школа, яка гармонійно поєднує традиції з новаторством, забезпечує високий рівень освіти і різнобічного розвитку школярів.

- комунальний заклад «Дніпрорудненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Василівської районної ради.

Методична тема школи «Проектний підхід до формування культури здоров’я суб’єктів освітнього процесу».

Освітній заклад є експериментальним майданчиком обласного рівня, працює над створенням «Школи сприяння здоров’я».

В 2009 – 2010 р.р. було відкрито оздоровчо-фізичний комплекс «Надія», в якому учні школи та діти мікрорайону «Дружба» мають можливість займатися різними видами спорту, брати участь у змаганнях, підтримуючи здоровий спосіб життя.

Кожна дитина знаходить у школі можливість для розвитку своїх талантів – на це спрямована виховна робота школи.

В місті навчаються більш як 964 студента Дніпрорудненського індустріального технікуму та учнів Державного навчального закладу «Дніпрорудненський професійний ліцей».

Випускники технікуму отримують кваліфікацію молодшого спеціаліста за спеціальностями:

- підземна розробка корисних копалин – гірничий технік-технолог;

- експлуатація і ремонт гірничого електромеханічного обладнання та автоматичних пристроїв – гірничий технік-електромеханік;

- будівництво та експлуатація будівель і споруд – технік-будівельник;

- технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях – технік-технолог;

- економіка підприємства – молодший спеціаліст з економіки підприємства.

Державний навчальний заклад «Дніпрорудненський професійний ліцей».

В ліцеї запроваджені сучасні методи навчання, які дозволяють готувати для підприємств регіону висококваліфікованих робітників за спеціальностями: оператор комп’ютерного набору, секретар керівника, машиніст електровоза, електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування, електрогазозварник, контролер зварювальних робіт, кухар-кондитер, кухар-офіціант, продавець продовольчих та непродовольчих товарів, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, гірник підземний.

В місті діє мережа позашкільних навчальних закладів:

- комунальний заклад «Центр дитячої та юнацької творчості», в якому працює 19 гуртків та займається 594 учня;

- комунальний спеціалізований мистецький навчальний заклад «Дніпрорудненська дитяча музична школа», в якому існує три відділення – музичне, художнє, хореографічне, на яких навчається 250 юних дніпрорудненців;

- дитячо-юнацька спортивна школа, має 6 відділень, 11 учбових груп, у школі тренуються понад 158 учнів-спортсмені;

З метою залучення широких верств населення до фізкультурно-оздоровчих спортивних занять, формування здорового способу життя, в м. Дніпрорудне функціонує мережа спортивних закладів різних форм власності та клубів, а саме:

- спортивний клуб карате і контактних єдиноборств «Будокан», спортивний клуб з боротьби дзюдо «Тайфун», міська федерація боксу, шаховий клуб «Гамбіт.

Медичну допомогу дорослому та дитячому населенню міста та прилеглих територій надають:

- комунальна установа «Дніпрорудненська міська лікарня» Дніпрорудненської міської ради – багатопрофільний лікувальний заклад, який забезпечує надання висококваліфікованої амбулаторно-поліклінічної та стаціонарної (хірургічної, травматологічної, гінекологічної, терапевтичної) медичної допомоги. На базі травматологічного відділення створений міжрайонний ортопедо-травматологічний центр, який своїми наробками ділиться з колегами з усієї країни на науково-практичних конференціях;

- Дніпрорудненська лікарська амбулаторія з дільницею загальної практики сімейної медицини КЗ «Василівський Центр первинної медико – санітарної допомоги Василівської районної ради Запорізької області;

-підстанція швидкої медичної допомоги та медичних катастроф м.Дніпрорудне Ваилівського відділення екстреної медичної допомоги КУ «Територіальне медичне об’єднання» обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Запорізької обласної ради;

- Дніпрорудненська міська стоматологічна поліклініка, в якій працюють два відділення: стоматологічне та ортопедичне, лікарі яких винаходять та реалізують резерви прискорення розвитку і підвищення ефективності надання медичної допомоги мешканцям міста та району.

Найбільше багатство міста - його люди. Повагою і пошаною користуються в м.Дніпрорудне не тільки люди праці, а й ті, хто пішов на заслужений відпочинок.

Нині в місті проживає 7177 громадян пенсійного віку, ветеранів війни та праці. Звичайно, рівень їхнього життя, як і по всій країні, поки далекий від ідеального. Однак, міська влада, глибоко вивчивши проблеми цієї категорії населення, внесла в програму соціально-економічного розвитку міста спеціальний розділ «Про соціальний захист населення». Кошти виділяються з місцевого бюджету. А форми допомоги людям похилого віку, інвалідам, малозабезпеченим родинам – найрізноманітніші.

В місті активно працює територіальна рада ветеранів Великої Вітчизняної війни та праці (голова - Зборовський В.І.), до якої входять рада ветеранів ЗАТ ЗЗРК (голова - Медвєдєв Ю.П.), міська громадська організація «Спілка інвалідів війни, праці, загального захворювання, дитинства» (голова - Лавірова Т.Л.), спілка Дніпрорудненської первинної організації «Діти війни» (голова - Бондаренко М.Л.) та клуб «Ветеран» (голова - Бруснік К.В.).

Місто веде активне культурне життя, основою якого є Палац культури «Гірник», центр всіх культурно-масових заходів міста.

На сьогоднішній день у Палаці культури діє 6 гуртків художньої самодіяльності, два з яких мають почесне звання «Народний» та «Зразковий»:

- Народний хор «Калина»;

- Зразковий цирковий колектив «Романтики»;

- колектив бального танцю «Грація»;

- вокальний ансамбль «Бриз»;

- дитячий фольклорний ансамбль «Намистечко»;

- танцювальний колектив «Пілігрим».

Культурно-масові заходи, участь у Всеукраїнських, обласних, районних фестивалях та оглядах стали невід'ємною частиною культурного життя ПК «Гірник».

Улюблене свято дніпрорудненців – День міста, який святкується у третю неділю липня.

До 40-річчя міста з ініціативи міської ради відкрито краєзнавчий музей (з 2011 року комунальна установа «Дніпрорудненський міський краєзнавчий музей»), який розповідає про історію міста і краю, має унікальні експонати.

На сьогоднішній день у музейних фондах зберігається понад 2 662 експонатів. Для проведення екскурсій музей має сім залів:

- зала «Природа краю»;

- зала «Стародавня історія краю»;

- зала «Запорізький залізорудний комбінат»;

- зала «Наше місто»;

- «Зала пам’яті 1941 – 1945»;

- зала «Країна дитинства»;

- виставкова зала.

Соціальна сфера представлена також державним комунальним підприємством «Кінотеатр «Сучасник», бібліотечною мережею:

- комунальний заклад «Дніпрорудненська міська бібліотека»;

- бібліотека сімейного читання;

- бібліотека для дорослих.

Затверджена вся міська символіка: герб, прапор, гімн, печатка. В її створенні брали участь багато дніпрорудненців, але переможцями стали:

- Клюянов Олександр – автор герба і печатки;

- Іван Железняков та Ілга Катуніна – автори гімну;

- Олексій Михайленко – автор музики;

- Тетяна Муравська – автор прапору.

І сьогодні в кожному учбовому закладі оформлені куточки міської символіки.

Працьовитість, патріотизм, щирість, молодість душі та натхнення – ці риси характеру притаманні дніпрорудненцям, які творили своїми руками історію міста, і чиї прізвища назавжди увійшли до її скарбниці.

Відповідно до Положення про нагрудний знак «Почесний громадянин міста», затвердженого рішенням ХХVI сесії Дніпрорудненської міської ради третього скликання від 26.04.2001 року № 06, мешканцям міста, за особистий вагомий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток м. Дніпрорудне, присвоюється звання «Почесний громадянин міста». На сьогодні серед 17 Почесних громадян є і представники основного підприємства – гірники, першобудівники, представники соціальної сфери:

- Ян Іван Андрійович – знатний гірник;

- Герасименко Василь Денисович – керуючий трестом «Запоріжрудбуд» (1969 – 1988);

- Драгунов Володимир Прокопович – керівник ЗЗРК (1977 – 1999);

- Гнусова Лідія Анатоліївна – інженер цеху озеленення;

- Замишляєв Олександр Геннадійович – головний інженер ЗЗРК (1972 – 2003);

- Терських Василь Іванович – перший голова селищної ради;

- Поліон Володимир Миколайович – знатний гірник;

- Козлова Лідія Іванівна – голова територіальної ради ветеранів Великої Вітчизняної війни та праці;

- Гончаров Микола Пилипович – перший штатний редактор газети «Робоче слово»;

- Яковенко Сергій Дмитрович – перший директор СШ № 1;

- Будко Федір Андрійович – першобудівник міста;

- Скворцов Микола Васильович – знатний гірник;

- Філіп’єва Олена Валеріївна – Народна артистка України, прима-балерина Київської національної опери;

- Пилипенко Валентина Дмитрівна – директор гімназії «Софія», заслужений вчитель України;

- Месненко Павло Федорович – знатний гірник;

- Фурман Олександр Іванович – голова правління ЗАТ ЗЗРК генеральний директор ЗАТ ЗЗРК (2011р.),;

- Паніна Людмила Миколаївна – завідувач комунального дошкільного навчального закладу № 7 «Теремок» комбінованого типу;

Усатий Володимир Юрійович – директор з виробництва ПрАТ ЗЗРК;

Бадов Олександр Євгенійович – директор з будівництва та реконструкції ПрАТ ЗЗРК.

Відповідно до Положення про відзнаку «За заслуги перед містом Дніпрорудне», затвердженого рішенням восьмої сесії Дніпрорудненської міської ради шостого скликання від 26.05.2011 року № 38, громадяни міста, які мають значні особисті заслуги перед територіальною громадою, нагороджені відзнакою «За заслуги перед містом Дніпрорудне»:

- Маслов Олександр Іванович – голова виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради народних депутатів з 1985 по 1990 р.р.;

- Клімашевський Данило Іванович – депутат двох скликань Василівської районної ради, член виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради чотирьох скликань;

- Баршак Іван Миколайович – депутат п’яти скликань Дніпрорудненської міської ради, голова постійної депутатської комісії з питань комунального господарства, комунальної власності та приватизації;

- Бурля Микола Іванович – керівник спортивного клубу карате «Будокан», майстер спорту міжнародного класу з карате, майстер спорту з фрі-файту, інструктор міжнародного класу (Вако-сенсей) з карате;

- Бруснік Катерина Василівна – голова міського клубу «Ветеран», секретар виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради народних депутатів з 1980 по 1991 р.р.;

- Пилипенко Валентина Дмитрівна – директор комунального закладу Дніпрорудненська гімназія «Софія», депутат трьох скликань Василівської районної ради, депутат трьох скликань Дніпрорудненської міської ради, член виконавчого комітету Дніпрорудненської міської ради п’ятьох скликань;

Галкін Євгеній Євгенійович – виконуючий обов’язки директора з персоналу ПрАТ ЗЗРК;

Брик Володимир Іванович – електрозварювальник ручного зварювання підземної ремонтно-монтажної дільниці шахти «Експлуатаційна» ПрАТ ЗЗРК, депутат міської ради чотирьох скликань;

Петер Плани – голова Наглядової ради ПрАТ ЗЗРК

Марсавін Віталій Іванович – спортсмен, тренер – викладач з важкої атлетики дитячо-юнацької спортивної школи «Гірник» КЗ «Фізкультурно – оздоровчий комплекс «Таврія» ВРР ЗО

Починаючи з 1963 року міську владу очолювали:

- голова Терських Василь Іванович (1963 – 1965 р.р.), секретар ради Андрюшина Клавдія Іллівна;

- голова Рудовський Семен Олександрович (1965 – 1967 р.р.), секретар ради Андрюшина К.І.;

- голова Кривий Павло Прокопович (1967 – 1970 р.р.), секретар ради Андрюшина К.І.;

- голова Косінова Анастасія Терентіївна (1970 – 1973 р.р.), секретар ради Андрюшина К.І.;

- голова Романовський Іван Герасимович (1973 – 1985 р.р.), секретар ради Андрюшина К.І., Орлова Лілія Михайлівна, Бруснік Катерина Василівна;

- голова Маслов Олександр Іванович (1985 – 1990 р.р.), секретар ради Бруснік К.В.;

- голова Єременко Микола Данилович (1990 – 1992 р.р.), секретар ради Бруснік К.В.;

- голова Хабло Володимир Іванович (1992 – 1997 р.р.), секретар ради Шишкіна Зоя Леонідівна;

- голова Діденко Анатолій Несторович (1998 – 1999 р.р.), секретар ради Мовчан Валентина Петрівна;

- голова Єременко Микола Данилович (1999 – 2002 р.р.), секретар ради Мовчан В.П.;

- голова Аверін В’ячеслав Михайлович (2002 – 2006 р.р.), секретар ради Мовчан В.П.;

- голова Матвєєв Євгеній Сергійович (з 2006 по листопад 2015р.р.), секретар ради Ручка Ірина Іванівна;

- голова Коробов Юрій Миколайович (з листопада 2015), секретар ради Решетняк Лариса Петрівна.

В 2015 році до Дніпрорудненської міської ради, яка представляє територіальну громаду міста та здійснює від її імені та в її інтересах функції і повноваження місцевого самоврядування, обрано 26 депутатів.

Депутати Дніпрорудненської міської ради сьомого скликання:

Аверін Вячеслав Михайлович, Бадов Олександр Євгенійович, Багмут Тетяна Іванівна, Баршак Іван Миколайович, Боденчук Володимир Ілліч, Борисенко Юрій Григорович, Брик Володимир Іванович, Бурбела Олена Володимирівна, Голенков Сергій Миколайович, Дубицька Валентина Андріївна, Дяченко Олена Олексіївна, Зотов Сергій Володимирович, Карнаух Андрій Вікторович, Клімашевський Данило Іванович, Краснов Сергій Миколайович, Кулішов Юрій Геннадійович, Лаішевський Артем Володимирович, Ракша Вадим Валерійович, Решетняк Лариса Петрівна, Рябчук Олег Миколайович, Староконь Богдан Юрійович, Тронь Ігор Миколайович, Ушакова Марина Василівна, Холін Анатолій Володимирович, Шевченко Олег Анатолійович, Щербань Сергій Сергійович.

Виконавчим органом міської ради є виконавчий комітет, до складу якого увійшли керівники провідних підприємств, установ міста та підприємницьких структур.

На засіданнях міської ради та виконавчого комітету розглядаються актуальні питання життя міста, серед яких пріоритетними є питання благоустрою, теплопостачання, водопостачання, розвитку освіти, медицини, культури, фізичної культури та спорту, підтримки малого та середнього бізнесу, соціального захисту населення, вирішення проблем молоді. В ефективній роботі депутатського корпусу та виконавчого комітету мешканці територіальної громади переконувались неодноразово. Вирішуються проблеми кожного мешканця окремо та міської громади в цілому. Всі зроблені справи надихають на нові кроки розвитку міста. Тільки спільними зусиллями можна досягти ще більшого успіху, знайти відповіді на поставлені питання. Йти вперед, не оглядатися назад – мета роботи міської ради. Міська рада працює відкрито та гласно. Для інформування жителів міста та залучення їх до вирішення місцевих проблем практикуються такі форми роботи як загальноміські збори, громадські слухання, зустрічі-звіти, «круглі столи» з конкретних питань.

В міській газеті «Робоче слово» та районній – «Нова Таврія», на радіо розміщуються і подаються інформаційні матеріали про роботу сесій, керівництва ради, прийняті рішення. Діяльність міської ради постійно висвітлюється на офіційному Web-сайті ради.

Така форма діяльності органів місцевого самоврядування повинна залишатися не лише обов’язком, але й способом буття, об’єднуючи зусилля для виконання завдань, які ставитиме життя.

Склад працівників апарату міської ради та її виконавчого комітету:

Коробов Юрій Миколайович- міський голова

Решетняк Лариса Петрівна- секретар ради

Малиш Сергій Григорович- перший заступник міського голови

Торопова Наталія Анатоліївна - керуюча справами виконавчого комітету

Білоцерковець Ірина Павлівна – начальник відділу обліку та звітності, головний бухгалтер

Волик Яна Миколаївна – начальник юридичного відділу

Сергієнко Галина Михайлівна - начальник відділу з земельних питань

Флорко Лілія Миколаївна – спеціаліст 1 категорії - землевпорядник відділу з земельних питань

Артюхова Алла Олександрівна - провідний спеціаліст загального відділу

Редько Таїсія Іванівна - провідний спеціаліст з питань комунального господарства

Пірогова Наталія Валентинівна - провідний спеціаліст з питань обліку, розподілу та приватизації житлового та комунального фонду

Балабко Тетяна Петрівна - спеціаліст 1 категорії з питань будівництва та архітектури

Кудлай Олена Олегівна - головний спеціаліст з питань формування та використання бюджетних коштів

Фєдосєєва Ірина Петрівна – спеціаліст1 категорії - економіст

Піскун Світлана Димитрівна - провідний спеціаліст з питань торгівлі та захисту прав споживачів

Джемела Ніна Петрівна - провідний спеціаліст з гуманітарних питань та охорони дитинства

Литвин Любов Антонівна - провідний спеціаліст з питань Державної реєстрації актів цивільного стану

Платонова Світлана Василівна - діловод ради

Анпілогова Ніна Кімівна - інспектор військово – облікового бюро

Науменко Тетяна Євгенівна - інспектор військово – облікового бюро

Левченко Олена Михайлівна - архіваріус

Панченко Любов Василівна - секретар керівника

Сохань Наталія Федорівна - оператор комп’ютерного набору ІІ категорії

Тьомкін Микола Іванович – водій

Будко Олена Федорівна – кур'єр

Люта Наталія Вікторівна – прибиральник службових приміщень

Миронова Наталія Євгеніївна - прибиральник службових приміщень

Контактна інформація:

Секретар ради: Решетняк Лариса Петрівна, телефон 7-61-21, телефон/факс (приймальня) 6-18-12, офіційний сайт Дніпрорудненської міської ради dneprorudnoe.org, E-mail: press@dnrada.gov.ua.

Мешканці пишаються своїм містом і своїми земляками. Завдяки спільним зусиллям, місто, молоде та сповнене сил, впевнено йде вперед, бо попереду шлях, який місту треба прокласти через віки та епохи. І немає сумніву в тому, що, яким би складним і непередбаченим було сьогодення, м. Дніпрорудне стане ще кращим.

Проблемні питання території:

- стан комунікацій міста: водовідведення, водопостачання, електропостачання;

- полігон ТПВ.

Середа, 17 Серпня 2011 08:09

Переглядів: 10546


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області