ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Лютий 2020 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 385345 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 13373 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 12658 разів

Освіта

Переглядів: 11599 разів

Тимчасова зайнятість

Всі ми чекаємо на літо, мріємо про відпочинок. Але літо дає не тільки неймовірні враження та можливість відновлення сил, але і чудову нагоду знайти тимчасову роботу та заробити додаткові кошти.

В ситуації, коли роботодавець має потребу в працівниках на короткий час та не може взяти робітника на постійній основі, можна скористатися можливістю організації тимчасової зайнятості.

Громадські та інші роботи тимчасового характеру є для центрів зайнятості засобом реалізації політики зайнятості населення, що може зняти соціальну напругу на ринку праці у своєму регіоні, а для безробітних – це можливість трудової адаптації і джерело доходу в скрутний, з матеріальної точки зору, період.

Служба зайнятості відповідно до Закону України «Про зайнятість населення» сприяє залученню незайнятого населення до тимчасової праці.

Роботодавець в цій ситуації отримує суттєві переваги. Адже коли в нього виникає тимчасова, разова чи сезонна потреба у робочих руках, то громадські роботи, а особливо роботи тимчасового характеру, дають йому можливість, не вносячи змін у штатний розклад, залучати працівників до виконання цих робіт.

Станом на кінець травня поточного року база даних Запорізької області налічує більше 350 пропозицій для участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру, яка оновлюється щоденно. Серед  актуальних пропозицій від роботодавців на сьогоднішній день можна виділити наступні: кухонний робітник, продавець продовольчих товарів, підсобний робітник, адміністратор, документознавець, медична психолог, лікар, електромонтер, слюсар, матрос-рятувальник та ін.

Загальна кількість осіб, направлених на громадські і тимчасові роботи по Запорізькій області з початку року складає вже більше 5200 безробітних.

Незважаючи на те, що такі роботи мають тимчасовий характер і можуть виконуватися на умовах неповного робочого дня, на людину, яка бере участь в таких роботах, поширюються всі соціальні гарантії (оплачуються внески і податки, лікарняний, умови праці відповідають встановленим законодавчим нормам). Оплата здійснюється за фактично виконану роботу. В цей же час, безробітним продовжує виплачуватися допомога по безробіттю, якщо згідно закону вона їм належить. Тож, тимчасова зайнятість – це свого роду додатковий заробіток.

Безробітні, які беруть участь у громадських роботах, отримують важливі переваги, які не виміряти грошовим еквівалентом. Це для них – адаптація до роботи, суттєва психологічна підтримка, ще й шанс отримати постійну роботу. І судячи з досвіду попередніх років, безробітних, які були тимчасово зайнятими за направленням центру зайнятості і позитивно себе зарекомендували, забезпечують постійною роботою. Так, з кількості осіб, що брали участь саме в  громадських роботах протягом 1 кварталу поточного року, кожен восьмий був працевлаштований на постійне робоче місце.

Додаткову інформацію можна отримати у відділі взаємодії з роботодавцями Василівської районної філії ЗОЦЗ за тел.7-40-18.

 

Всі послуги служби зайнятості безкоштовні!

Четвер, 31 Травня 2018 13:39

Переглядів: 321


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області