ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Січень 2022 »
Пн   3 10 17 24 31
Вт   4 11 18 25  
Ср   5 12 19 26  
Чт   6 13 20 27  
Пт   7 14 21 28  
Сб 1 8 15 22 29  
Нд 2 9 16 23 30  

РОЗ’ЯСНЕННЯ щодо оцінювання результатів службової діяльності державного службовця, призначеного на посаду з укладанням контракту про проходження державної служби на період дії карантину та визначення завдань відповідно до такого контракту

Відповідно до пункту 3 частини третьої статті 13 Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII «Про державну службу» (далі - Закон) НАДС роз’яснює.

Статтею 44 Закону передбачено, що результати службової діяльності державних службовців щороку підлягають оцінюванню. Порядок проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців затверджується Кабінетом Міністрів України.

Відповідно до пункту 9 Порядку проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 р. № 640, (далі - Порядок) оцінювання проводиться поетапно:

визначення завдань і ключових показників результативності, ефективності та якості службової діяльності (далі - ключові показники); визначення результатів виконання завдань;

затвердження висновку щодо оцінювання результатів службової діяльності державних службовців (далі - висновок) (крім випадків, коли жодне із визначених завдань не підлягає оцінюванню).

Отже, оцінювання є обов’язковою процедурою для всіх осіб, які обіймають посади державної служби, включаючи державних службовців, призначених на посади з укладанням контрактів про проходження державної служби на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Така процедура передбачає єдині підходи і умови проходження для всіх її учасників.

З огляду на викладене, державним службовцям, призначеним за результатами добору з укладанням контракту про проходження державної служби на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОУШ-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, завдання для проведення оцінювання мають бути визначені за встановленою формою і у відповідній кількості у строки, визначені у пункті 12 Порядку, тобто у грудні року, що передує звітному, або протягом десяти робочих днів після призначення (переведення). Наступні етапи процедури оцінювання також мають бути здійснені в установленому порядку.

Водночас, згідно з пунктом 6 Типового контракту про проходження державної служби на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року № 290, державний орган зобов’язується визначати щомісяця особі не менше двох завдань із ключовими показниками результативності, ефективності та якості, а також строком їх виконання.

Форма визначення таких завдань, а також порядок звітування державним службовцем про їх виконання згаданим Типовим контрактом не передбачені. Умови роботи з типовими договорами регламентовані статтею 179 Господарського кодексу України, де зазначено, що у випадку визначення змісту договору на основі типового, сторони не можуть відступати від змісту типового договору, але мають право конкретизувати його умови.

Статтею 21 Кодексу Законів про працю України встановлено, що особливою формою трудового договору є контракт, в якому строк його дії, права, обов’язки і відповідальність сторін (в тому числі матеріальна), умови матеріального забезпечення та організації праці працівника, умови розірвання договору, в тому числі дострокового, можуть встановлюватися угодою сторін.

Таким чином, умови контракту про проходження державної служби на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, укладеного на основі Типового контракту, можуть бути конкретизовані, зокрема, шляхом їх доповнення необхідними положеннями. Обсяг завдань, форма та строки визначення завдань відповідно до заданого контракту, а також порядок і умови надання відомостей щодо їх виконання можуть бути визначені суб’єктом призначення або іншою уповноваженою особою під час підготовки до підписання такого контракту з відповідною особою.

Понеділок, 28 Грудня 2020 08:29

Переглядів: 6975


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області