ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Грудень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24 31
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 458740 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14833 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 14589 разів

Освіта

Переглядів: 12694 разів

Роз'яснення щодо виняткових випадків призначення на вакантні посади державної служби на період дії карантину

Відповідно до статті 13 Закону України «Про державну службу» НАДС надає роз’яснення щодо застосування положень Закону України «Про державну службу» (далі -Закон) в частині щодо виняткових випадків призначення на вакантні посади державної служби на період дії карантину.

Порядком призначення на посади державної служби на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОУГО-19, спричиненої коронавірусом 8АЛ8-СоУ-2, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 290 (далі - Порядок), визначено механізм добору на вакантні посади державної служби на період дії карантину та протягом 30 днів з дня відміни цього карантину.

Згідно з Порядком, добір і призначення осіб на вакантні посади державної служби мають здійснюватисяу виняткових випадках, пов’язаних з необхідністю виконання завдань і функцій державних органів на період дії карантину.

Такими можуть бути посади, які необхідні для безперебійного функціонування державного органу (наприклад, керівники державних органів та їх заступники, керівники самостійних структурних підрозділів та їх заступники, а також посади відповідних спеціалістів, які вводяться у разі недоцільності утворення в державних органах окремих структурних підрозділів, для виконання окремих функцій).

Разом з цим, звертаємо увагу, що відповідальність за прийняте рішення несе суб ’єкт призначення або керівник державної служби в державному органі.

Крім того, суб’єкт призначення або керівник державної служби в державному органі несе відповідальність за невиконання пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 290 щодо утримання від переведення державних службовців, призначених на державну службу шляхом укладення контрактів на підставі Типового контракту, на рівнозначні або нижчі посади на період дії Порядку.

Додатково інформуємо, що відповідно до статті 65 Закону підставою для притягнення державного службовця до дисциплінарної відповідальності є вчинення ним дисциплінарного проступку, тобто протиправної винної дії або бездіяльності чи прийняття рішення, що полягає у невиконанні або неналежному виконанні державним службовцем своїх посадових обов’язків та інших вимог, встановлених Законом та іншими нормативно-правовими актами, за яке до нього може бути застосоване дисциплінарне стягнення.

Окремо повідомляємо, що листи міністерств, інших центральних органів виконавчої влади мають лише роз’яснювальний (інформаційний) характер і не встановлюють правових норм.

Вівторок, 05 Травня 2020 14:05

Переглядів: 382


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області