ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Серпень 2020 »
Пн   3 10 17 24 31
Вт   4 11 18 25  
Ср   5 12 19 26  
Чт   6 13 20 27  
Пт   7 14 21 28  
Сб 1 8 15 22 29  
Нд 2 9 16 23 30  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 427635 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14178 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13526 разів

Освіта

Переглядів: 12193 разів

«Щаслива та людина, яка поклала в землю зерно, виростила його і зібрала»

Розвиток сільського господарства у районі – одне з пріоритетних завдань районної виконавчої влади і органів місцевого самоврядування. Відрадно, що кожного року обсяг виробництва аграрної продукції на території зростає. Керівники сільгосппідприємств з величезною відповідальністю ставляться до своєї роботи і радо примножують досягнення аграрного сектору регіону.

У районі нещодавно стартувала жнивна кампанія, та вже є рекордсмени. За перші п’ять днів жнив комбайнер Віктор Сшетин та помічник комбайнера Едуард Яблонський з ТОВ АПК «Істок» скосили близько 90 га зернових, намолотивши понад 300 тонн продукції.

Продовжуючи традицію, започатковану у минулому році, вчора голова районної державної адміністрації Валерій Кошеленко разом зі своїм заступником Василем Зайцевим та начальником відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Володимиром Самойленком вручили трудівникам Почесні грамоти за сумлінну працю та найкращі показники по збиранню зернових культур.

За словами керівника господарства Олега Білого, ТОВ АПК «Істок» завжди славився своїми трударями. Сьогодні на території господарства (3860 га) працюють 78 чоловік. Кожен робить свою справу, чесно й самовіддано. Тож, такими високими досягненнями своїх робітників не здивовані.

ТОВ АПК «Істок» далеко за межами нашого району має статус гарного насіннєвого господарства, яке вирощує елітні сорти озимої пшениці та ячменю, олійних та технічних культур.

Праця на землі завжди була однією з найважчих, та людську шану й вдячність до працівників сільськогосподарської сфери, особливо хліборобів, важко передати словами. Не дарма кажуть: «Щаслива та людина, яка поклала в землю зерно, виростила його і зібрала».

 

Організаційний відділ апарату РДА

 

Четвер, 04 Липня 2019 13:54

Переглядів: 284


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області