ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Серпень 2020 »
Пн   3 10 17 24 31
Вт   4 11 18 25  
Ср   5 12 19 26  
Чт   6 13 20 27  
Пт   7 14 21 28  
Сб 1 8 15 22 29  
Нд 2 9 16 23 30  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 427632 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14178 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13526 разів

Освіта

Переглядів: 12193 разів

Валерій Кошеленко: «Збережений врожай – це не лише запорука процвітання окремого сільського господарства, а й розвиток району вцілому»

У районі щойно розпочалась жнивна кампанія, а до голови районної державної адміністрації вже надходять звернення від керівників сільгосппідприємств щодо сприяння в охороні врожаю та полів від частих пожеж.

Днями голова райдержадміністрації Валерій Кошеленко провів робочу зустріч з питання дотримання правил пожежної безпеки під час проведення жнив та забезпечення охорони врожаю.

У нараді взяли участь заступники голови райдержадміністрації, голова районної ради Денис Калінін, керівники окремих структурних підрозділів РДА, сільгосппідприємств району та керівники правоохоронних органів.

Присутні обговорили протипожежну ситуацію у районі та випадки підпалів полів, які зафіксовано на території протягом останнього часу.  

- Поліція охорони неодноразово пропонувала головам сільгосппідприємств свої послуги з охорони майна, полів та іншого. Вкотре зауважую на необхідності врахувати їх пропозиції, адже збережений врожай – це не лише запорука процвітання окремого сільського господарства, а й розвиток району вцілому, - зауважив Валерій Олегович.

Проаналізували учасники зустрічі й можливість створення пожежної дружини у районі з числа працівників сільських господарств, представників поліції та перспективу самостійного патрулювання полів.

За результатами наради прийнято рішення про можливість виділення транспорту та людей для створення оперативних груп з цілодобового чергування територій, після чого буде складено відповідний графік патрулювання.

 

 

Організаційний відділ апарату РДА

 

Четвер, 04 Липня 2019 10:38

Переглядів: 284


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області