ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Жовтень 2019 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24 31
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 351825 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 12707 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 11951 разів

Освіта

Переглядів: 11098 разів

Запали свою зірку 2019

15 червня, на базі Василівського Центру культури і дозвілля, проведено V районний конкурс талантів «Запали свою зірку 2019».

В конкурсі взяли участь 35 учасників вокального, театрального, музичного, хореографічного жанрів, віком від 7 до 15 років з Малобілозерського СБК №1, Орлянського СБК, Степногірського БК, Кам’янського СБК, Широківського СБК, Скельківського СБК, Пятихатського СБК, Дніпрорудненського ПК «Гірник», Василівського ЦКД, Малобілозерської ДМШ, Балківської ДМШ та Степногірської ДМШ.

Привітали конкурсантів почесні гості та спонсори: народний депутат України Володимир Бандуров, голова районної державної адміністрації Валерій Кошеленко, голова районної ради Денис Калінін, Василівський міський голова Людмила Цибульняк.

За умовами конкурсу компетентне журі визначило трьох переможців в 3-х вікових категоріях за номінаціями: вокал, хореографія, художнє слово, інструментальне виконання.

 

Номінація «вокал»:

молодша категорія

- I місце - Артем Пешеходько (Малобілозерська дитяча музична школа);

- II місце - Кіра Сібільова (Малобілозерська дитяча музична школа);

- Єгор Чабан (Василівський ЦКД);

середня категорія

- I місце - Анна Гармаш (Василівський Центр культури і дозвілля);

- I місце - Анна Дутка (Степногірська дитяча музична школа);

- II місце - Валерія Терновська (Кам'янський сільський будинок культури);

- ІІ місце - молодша група вокального ансамблю «Бриз» (Дніпрорудненський Палац культури «Гірник») ;

- Ангеліна Давтян (Пятихатський сільський будинок культури);

старша категорія

- I місце - Катерина Шпонько (Дніпрорудненський Палац культури «Гірник»);

- II місце - Каріна Мануйлова (Кам'янський сільський будинок культури);

 

Номінація «хореографія»:

молодша категорія

- I місце - Яків Запрудний, Марія Безугла (Дніпрорудненський Палац культури «Гірник»);

- I місце - Єгор Чабан, Аліса Шмарко (Василівський Центр культури і дозвілля);

- ІІ місце - Поліна Ліщук (Степногірський будинок культури «Мир»);

- ІІІ місце - хореографічний колектив «Іскорки» (Малобілозерська дитяча музична школа);

середня категорія

- І місце - Поліна Башликова (Дніпрорудненський Палац культури «Гірник»);

- ІІІ місце - хореографічний колектив «Імпульс» (Малобілозерська дитяча музична школа);

старша категорія

- І місце - Марина Фролова, Яків Запрудний (Дніпрорудненський Палац культури «Гірник»);

- І місце - Юлія Каулька, Альона Кутікова (Василівський Центр культури і дозвілля);

- ІІ місце - хореографічний колектив «Глорія» (Василівський Центр культури і дозвілля);

 

Номінація «художнє читання»:

середня категорія

- I місце - Єгор Кучеренко (Широківський сільський будинок культури);

- ІІ місце - Анна Гапонюк (Дніпрорудненський Палац культури «Гірник»);

- IIІ місце - Руслана Бондаренко (Орлянський сільський будинок культури);

 

Номінація «інструментальне виконання»:

- І місце - Каріна Наврузова (Балківська дитяча музична школа);

- ІІ місце - В’ячеслав Забелін (Степногірська дитяча музична школа);

- ІІІ місце - Михайло Блищ (Балківська дитяча музична школа).

 

Решта учасників конкурсу отримали дипломи, подяки за участь, цінні подарунки та святкові торти.

 

 

Відділ освіти, культури і туризму, молоді та спорту РДА

 

Четвер, 20 Червня 2019 10:55

Переглядів: 163


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області