ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Травень 2020 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 410557 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 13817 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13188 разів

Освіта

Переглядів: 11930 разів

Степногірській малечі є де відпочивати!

Відомо, що територія селища Степногірськ, після закриття комбінату з видобутку марганцевої руди, на протязі тривалого часу, знаходиться в непростому соціально-економічному стані. Проте, районна та місцева влада разом з місцевим активом мешканців,  не залишаються осторонь складних питань життя території, докладають максимум зусиль для їх вирішення, подальшого соціального розвитку території.

Сьогодні, в Степногірську відбулося урочисте відкриття на вул.Молодіжна,4 дитячого спортивного майданчику. Цей майданчик створено за ініціативи голови правління місцевого ОСББ «Молодіжне-4» Наталії Дутки, активних мешканців  та жителів інших будинків та за активної підтримки народного депутата України Володимира Бандурова, голови Василівської райдержадміністрації Валерія Кошеленка, голови Степногірської селищної ради Ірини Кондратюк.

На пропозицію будівництва місця відпочинку, спортивних занять для дітей активно відгукнулися місцеві підприємці: голова ФГ «Орбіта-СМ» Сергієнко О.О., ФГ «Смена» Шевченко В.М., ФГ «Мрія» Баденко Л.М., СВК «Перемога» Гріщук В.І., ФГ «СВ-Агро» Вайло В.М., ТОВ «Енерго Сила» Совенко М.В. Спільними зусиллями було придбано необхідні матеріали для будівництва, надана безпосередня допомога в проведенні будівельних робіт. Коли основні роботи було вже завершено, до вирішення  питань забезпечення споруди майданчика повним комплексом необхідного навісного обладнання, мотузяних мостів та іншого устаткування, долучився народний депутат Володимир Бандуров.

І ось майданчик, на радість дітвори та їх батьків урочисто відкрито. Діти, з захопленням взялися одразу освоювати новобудову. За словами Володимира Бандурова – Нічого не  може бути краще, ніж чути щасливий сміх нашої дітвори – майбутнього нашої країни!».

 

субота, 15 Червня 2019 19:10

Переглядів: 265


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області