ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Травень 2020 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 410463 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 13811 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13185 разів

Освіта

Переглядів: 11927 разів

Будівництво нових медичних амбулаторій на території Василівського району

11 червня народний депутат Володимир Бандуров за участі голови райдержадміністрації Валерія Кошеленко оглянув будівництво нових амбулаторій сімейної медицини, що незабаром мають відкритися у селах Кам’янське, Приморське та Широке Василівського району. Будівництво, констатував депутат, йде доволі оперативно. Щоправда, якщо у Широкому підрядники вже приступили до виконання внутрішніх робіт, то у Кам’янському та Широкому лише зводять покрівлю. Проте, не це тривожить колективи сільських амбулаторій. Здавалося б, і медики, і жителі усіх трьох сіл мали б радіти, адже скоро у них з’явиться сучасна клініка, у якій будуть всі умови для ефективного надання медичної допомоги. Але, як виявилося, ситуація виглядає дещо по-іншому. Про те, що саме хвилює людей і чим вони розчаровані, медичні працівники цих закладів, які зараз приймають пацієнтів у старих приміщеннях і зі старим обладнанням, розповіли Володимиру Бандурову. І попросили допомоги.

За попередньою інформацією, на початку поточного року департамент охорони здоров’я Запорізької облдержадміністрації повідомив, що в регіоні за рахунок субвенції з державного бюджету буде побудовано 17 установ охорони здоров’я. У тому числі, і три амбулаторії у Василівському районі. Було проведено тендер на виконання робіт, і розпочалося будівництво. Але, як на сьогодні стало відомо медичним колективам цих амбулаторій, кошти були виділені лише на спорудження самих будівель. Ні на медичне обладнання, ні на меблі, ні на підключення до мережі водопостачання, електромережі та Інтернету кошти не передбачено. Як і на благоустрій прилеглої території.

З цими проблемами медики і звернулися до Володимира Бандурова. Ситуація виглядає непростою, констатував депутат. Але й погодився з тим, що нова амбулаторія має бути дійсно новою – із сучасним діагностичним обладнанням, необхідними медичними інструментами, зі зручними та пристосованими меблями, нарешті – із можливістю виходу в мережу Інтернету (що, до речі, передбачено медичною реформою).

З огляду на це, депутат має намір провести консультації, звернутися до колег із обласної ради і, спільними зусиллями, знайти кошти на завершення цього вкрай важливого для сільських жителів проекту.

 

П'ятниця, 14 Червня 2019 15:41

Переглядів: 1464


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області