ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Травень 2020 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 410560 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 13817 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13188 разів

Освіта

Переглядів: 11930 разів

Володимир Бандуров обговорив з колективом Василівської ЦРЛ проблеми реформування вітчизняної медицини

Голова райдержадміністрації Валерій Кошеленко взяв участь у проведенні зустрічі народного депутата України від нашого округу Володимира Бандурова з керівництвом і трудовим колективом Василівської центральної районної лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги.

Ця зустріч відбулася напередодні професійного свята - Дня медичного працівника. Перш за все, Володимир Бандуров привітав медиків з професійним святом, побажав успіхів в їх нелегкій, але такій необхідній для людей професії.

–  Я переконаний, що немає в світі більш важливої професії, ніж професія медика, – зазначив депутат. – Ви повертаєте людям здоров’я і рятуєте життя. А для кожної людини немає нічого важливішого, ніж здоров’я, і не лише своє власне, а передусім – здоров’я дітей та батьків. Дякую вам за вашу працю, за вмілі руки, за щедрість душі! Щиро бажаю успіхів та професійного зростання!

Володимир Бандуров також вручив медикам подарунки до свята. А далі відбулося щире спілкування, під час якого кожен з присутніх мав можливість поділитися думками щодо розвитку системи охорони здоров’я, висловити побажання чи звернути увагу депутата на недоліки медичної реформи.

Володимир Бандуров розділяє критику професіоналів щодо недоліків реформи. Проблем багато, погодився депутат, але ж реформа знаходиться лише на старті, тож її можна і потрібно коригувати. Наприклад, неприпустимим є той факт, що нині зарплата лікаря і іншого медичного персоналу практично однакові. Кваліфікований хірург чи терапевт має набагато більше навантаження, несе більшу відповідальність за лікування пацієнтів, тож і винагорода за його працю повинна бути більшою.

Скориставшись нагодою, медики попросили депутата про допомогу. Районна влада знайшла можливість відправити їхніх дітей на відпочинок у літній табір. Ось тільки доправити їх до Кирилівки немає чим. Депутат пообіцяв вирішити цю проблему і надати комфортабельний автобус, який відвезе дітей медичних працівників на морський відпочинок.

У розмові медики торкнулися і проблем, які хвилюють всіх жителів Василівки: не ремонтовані дороги, недостатнє освітлення вулиць, а найголовніше – перебої у подачі води у літні місяці. На зустрічі була присутня Василівський міський голова Людмила Цибульняк, яка пояснила ситуацію. Розповіла про те, що вже вдалося зробити міській владі, і про плани на перспективу. Соціальна сфера покращиться, запевнила Людмила Михайлівна, але на все потрібен час. А Володимир Бандуров додав:

– Кожен соціальний об’єкт має отримати достатнє фінансування, інакше ні дорогу не збудуєш, ні будинок не відремонтуєш. Але країна зараз знаходиться у стані війни, тож держава вимушена була скоротити фінансування соціально-економічного розвитку і направити кошти на оборону. Ми всі добре розуміємо, що для повернення до реалізації наших з вами великих планів щодо покращення умов життя необхідна стабільність в країні. Повернемо мир – повернемо і стабільність!

 

П'ятниця, 14 Червня 2019 15:29

Переглядів: 943


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області