ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Серпень 2020 »
Пн   3 10 17 24 31
Вт   4 11 18 25  
Ср   5 12 19 26  
Чт   6 13 20 27  
Пт   7 14 21 28  
Сб 1 8 15 22 29  
Нд 2 9 16 23 30  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 428717 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14209 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13556 разів

Освіта

Переглядів: 12214 разів

Зустріч з представниками громади міста Василівки

Народний депутат України від нашого округу Володимир Бандуров, за участі голови райдержадміністрації Валерія Кошеленко, провів зустріч з представниками громади міста Василівки. У зустрічі взяли участь керівництво Василівської міської ради, керівники підприємств, установ і організацій на території міста і району: Василівського заводу «МК» (О.Шеремет), ПМВКП «Ассоль» (П.Харченко), ТОВ «Деметра-Регіон» (В.Смірський), Агрофірми ПОП «Злагода» (К.Луценко), керівництва правоохоронних органів та ДСНС, релігійних організацій, міських дитячих навчальних закладів та інших зацікавлених осіб.

Народний депутат звітував про свою роботу у Верховній раді з підготовки та впровадження законопроектів з чисельних соціально-економічних питань, сприяння у вирішенні проблем життя і побуту людей на території округу, зупинився на основних пунктах спільної з місцевою громадою програми соціального розвитку Василівського району і міста Василівки та пояснив суть проблем, які виникли з її реалізацією. Багато що вже виконано, але основні досягнення ще попереду.

– Ми з вами разом були і тоді, коли в країні було спокійно, і тепер, коли йде війна, – звернувся Володимир Бандуров до учасників зустрічі. – Не всі плани, які ми з вами разом розробляли, вдалося втілити у життя, і на те були об’єктивні причини. Адже для того, щоб реалізувати все, що ми задумали, необхідно мати достатньо коштів на розвиток. Але це неможливо у воюючій країні. Тож основне завдання на перспективу – повернути мир в Україну, добитися стабільності в державі. Лише тоді з’явиться більше можливостей для розвитку, у тому числі й для продовження нашої з вами роботи щодо відновлення та будівництва у місті об’єктів соціальної сфери. Я переконаний, що вже незабаром ми зможемо повернутися до реалізації наших напрацювань і створимо умови для достойного життя.

 

Четвер, 13 Червня 2019 18:07

Переглядів: 599


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області