ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Серпень 2020 »
Пн   3 10 17 24 31
Вт   4 11 18 25  
Ср   5 12 19 26  
Чт   6 13 20 27  
Пт   7 14 21 28  
Сб 1 8 15 22 29  
Нд 2 9 16 23 30  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 428715 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14209 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13556 разів

Освіта

Переглядів: 12214 разів

Володимир Бандуров зустрівся з педагогічними працівниками і жителями Степногірська

11 червня, в рамках робочої поїздки своїм округом, народний депутат Володимир Бандуров провів зустріч з представниками педагогічних колективів навчальних закладів селища Степногірськ, яка відбулася в актовій залі місцевої школи. В зустрічі взяли участь голова райдержадміністрації Валерій Кошеленко, керівництво селищної ради, депутати та члени виконкому місцевої громади, дирекція і педагогічний колектив школи, вихователі місцевих ДНЗ «Вербиченька» та «Джерельце», працівники місцевого ЖКГ, жителі селища.

Народний депутат звітував перед учасниками зустрічі про свою депутатську діяльність за п’ять років, підвів підсумки роботи за час своєї каденції перед виборцями щодо реалізації спільних соціальних проектів, поділився планами на майбутнє щодо покращення соціальної сфери і Степногірська, і Василівського району, у цілому.

Під час спілкування з учасниками зустрічі Володимир Бандуров надав відповіді на численні запитання, які стосувались як загальнодержавних питань щодо проведення основних державних реформ, зокрема, освітньої, відповів на багато інших запитань: щодо сприяння у проведенні ремонту покрівлі спортзалу школи, обладнання футбольного майданчику із штучним покриттям, відновлення ліквідованого відділення банку, встановлення, як мінімум, банкоматів, на території селища, проведення ремонту мосту на ділянці автотраси Харків-Сімферополь та інші.

Розмова депутата з виборцями була жвавою і відвертою. Всі скарги і прохання Володимир Бандуров взяв на замітку. Не всі проблеми можна вирішити швидко, але все від нього залежне, депутат зробить. Для робочого вирішення питань зустрінеться з депутатами селищної ради, поговорить з головою громади і вони разом вироблять алгоритм спільних дій. Залишати людей сам на сам з їх проблемами не можна, кожна має бути вирішена в інтересах громади.

– Ми з вами зробимо все для реалізації наших напрацювань і створимо умови для достойного життя – зазначив народний депутат.

 

Четвер, 13 Червня 2019 17:53

Переглядів: 508


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області