ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Травень 2020 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 410974 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 13826 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13200 разів

Освіта

Переглядів: 11941 разів

Контроль за дотриманням прав дитини в родині.

Службою у справах дітей Василівської райдержадміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
06 червня 2019 року було здійснено виїзд для соціального інспектування дітей, які проживають с сім’ях опікунів/піклувальників, дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах на території с. Скельки, с. Златопіль,
м. Дніпрорудне, с. Балки, с. Першотравневе.

За результатами виїзду було відвідано 10 родин, в яких виховуються 23 дитини, з яких 16 дітей перебувають на обліку в службі у справах дітей.

Під час відвідування сімей опікунів/піклувальників зверталася увага на умови проживання підопічних дітей, наявність у них окремого спального ліжка, місць для ігор, навчання, наявність одягу відповідно до віку, сезону, навчального приладдя тощо. При спілкуванні з вказаними сім’ями перевірялося ставлення опікунів/піклувальників до дитини, їх підходи до виховання та розвитку, наявність емоційного контакту між дитиною та дорослими.

Під час відвідування кризових сімей з батькам проводилася профілактична робота щодо належного виконання ними своїх батьківських обов’язків та надавалися рекомендації щодо створення дітям належних умов для проживання, виховання, навчання та відпочинку. З дітьми, які проживають в цих родинах, проводилася робота по попередженню скоєння ними злочинів та правопорушень.

Нагадуємо батькам, що неналежне виконання батьківських обов’язків щодо виховання, утримання, лікування дітей, здобуття ними освіти, жорстокого поводження з дітьми є підставою для притягнення батьків до адміністративної відповідальності (ст. 184 КУпАП, ст. 173-2 КУпАП), а в окремих випадках – до кримінальної відповідальності (ст. 166 Кримінального кодексу України), або позбавлення батьківських прав/відібрання дитини без позбавлення батьківських прав (ст. 164, ст. 170 Сімейного кодексу України).

Шановні батьки, пам’ятайте, що дитину мало народити, її потрібно виховати, дати їй тепло, ласку, освіту та впевненість у майбутньому!

 

 

 

Служба у справах дітей РДА.

Понеділок, 10 Червня 2019 15:04

Переглядів: 241


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області