ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Травень 2020 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 410810 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 13823 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13195 разів

Освіта

Переглядів: 11933 разів

До сім'ї готові?

Часто наші діти, йдучи у доросле життя, бувають непідготовленими до створення сім'ї, а сім'я, діти - це найголовніше, що повинне бути у кожної людини. Так буває з різних причин: щось недоговорили батьки, щось пропустила школа, і коли людина стикається з певними труднощами, їй важко орієнтуватися і вчиняти правильно. Дана тема є дуже актуальною на сьогодні, тому з метою підготовки старшокласників до сімейного життя науково-методичний центр відділу освіти РДА днями провів семінар у формі засідання "круглого стола", який пройшов на базі Василівської гімназії "Сузір'я".
На сьогодні школі та сім'ї дуже важливо співпрацювати у вихованні дітей, підготовці їх до дорослого, сімейного життя. Тому на семінарі обговорювалися такі теми, як: психологія сім'ї; молода сім'я: її завдання і особливості, мотиви її створення; "громадянський шлюб"; у чому полягають труднощі стосунків; як упередити ранні статеві стосунки та їх наслідки; сексуальна поведінка підлітків в залежності від темпів психосексуальної зрілості; формування громадянства, активної життєвої позиції, тощо.
На "круглий стіл" з'їхалися більше 50 запрошених гостей з усього району: заступники директорів шкіл з виховної роботи (ВР), соціальні педагоги та практичні психологи. Саме ці люди найближчі до дітей у навчальних закладах, вони допомагають їм орієнтуватися у житті, сформувати світогляд, виховати в них лише хороші якості. Також у роботі засідання взяли участь районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та районний РАГС.
До обговорення проблемних питань активно долучалися заступники директорів з ВР О.В. Савенко (Балківська ЗОШ І-ІІІ ст.), К.М. Рубчева (Василівська ЗОШ №3), досвідчені практичні психологи: М.В. Ушакова (ДНЗ №7 м. Дніпрорудне), О.М. Голобокова (гімназія "Софія"), В.П. Кузьменко (гімназія "Сузір'я"), О.І. Мінакова (Кам'янська ЗОШ), Ю.І. Головко (Скельківська ЗОШ), а також молоді спеціалісти: соціальні педагоги Д.В. Бондаренко (Орлянська ЗОШ), М.І. Каратанас (Дніпрорудненська СШ "Світоч") та практичні психологи В.М. Конкіна (Василівська ЗОШ №3), Е.В. Лутаєва (Василівська ЗОШ №1).
Такі заходи важливі, адже дітей потрібно виховувати всебічно, і вчасно заповнювати пробіли, які формуються при їхньому дорослішанні. Саме спільними та злагодженими діями навчальних закладів та батьків можливо виховати нове суспільство. І це наше пріоритетне завдання, бо наші діти - майбутнє країни!

Чи готова молодь до такого відповідального кроку як створення сім'ї? Який найбільше підходящий вік для вступу у шлюб? Думки молодих людей щодо цього різняться.

Антон, 21 рік:
Шлюб, сім'я, діти - однозначно тільки після навчання. До цього треба підходити серйозно, тож важливо "стати на ноги", принаймні, щоб була робота, стабільний заробіток.

Валерія, 21 рік:
Вважаю, що з сім'єю не варто поспішати, тим більше у ранніх шлюбах велика статистика розлучень. У першу чергу, потрібна стабільна робота (непогано було б мати і багатообіцяючу перспективу), досвід спільного проживання (який повинен бути заснований не тільки на всепоглинаючій любові, а й на здоровому глузді) і остаточне рішення провести все життя саме з ЦІЄЮ людиною. Хоча головне, що потрібно для створення сім'ї — це любов, довіра і, звичайно ж, красива весільна сукня. Можна звичайно і без останнього, але вже точно не завадить зберігати баланс між розумом, емоціями і тим, що спиратися в цьому питанні можна лише на особисті взаємини з коханим/коханою. А фрази "уж замуж невтерпеж" і "сімейне життя — не моє" можуть бути актуальними лише на певних етапах життя.

ДЕНИС, 27 років:
- Створювати сім'ю треба, коли ти морально готовий до відповідальності не тільки за самого себе, а й за родину, що зможеш забезпечити її всім необхідним. 30 років - прекрасний вік, коли вже отримав професію і стоїш "рівно на ногах", коли маєш певне фінансове благополуччя. Хоча раніше наші предки якось обходилися без цього, жили без стабільної заробітної плати та відповідних умов. Просто всі ці атрибути потрібно правильно вкладати у виховання дітей ще змалечку, бо сьогоднішня мораль і ЗМІ сурмлять інші канони життя.

 

 

За матеріалами газети "Нова Таврія"

Четвер, 08 Листопада 2012 14:18

Переглядів: 1027


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області