ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Вересень 2019 »
Пн   2 9 16 23 30
Вт   3 10 17 24  
Ср   4 11 18 25  
Чт   5 12 19 26  
Пт   6 13 20 27  
Сб   7 14 21 28  
Нд 1 8 15 22 29  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 346840 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 12570 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 11769 разів

Освіта

Переглядів: 10937 разів

«Юні Зірки» нашого краю

Днями у Василівському центрі культури і дозвілля пройшов ІV районний конкурс моди, краси і таланту “Краса по - українські 2019», в якому взяли участь 28 дівчаток і хлопчиків з м.Василівки, м.Дніпрорудне, с.Скельки, с.Кам’янське, с.Балки, с.Мала Білозерка, с.Широке.

Конкурсанти змагалися у декількох конкурсах: «Арт-костюм», «Візитка», «Номер таланту», «Дефіле».

Компетентне журі оцінювало вміння учасників триматися на сцені, творчі здібності, модельні навички.

 

Номінації розподілилися наступним чином:

- «Краса по – українські 2019 Дебют» - Токарська Варвара, Лебеденко Євгенія, Мартиненко Софія, Цюра Вероніка.

- «Краса по – українські 2019 Маленька Зірка» -  Скориця Вероніка.

- «Краса по – українські 2019 Маленька красуня» - Кузьмінська Олександра.

- «Краса по – українські 2019 Юна міс» - Вовк Вікторія.

- «Краса по – українські 2019 Міні-міс» - Ганган Євгенія.

- «Краса по – українські 2019 Маленька модель» - Малеєва Анна.

- «Краса по – українські 2019 Супермодель» - Живиця Маргарита.

- «Краса по – українські 2019 Топ-модель» - Кириченко Анастасія.

- «Краса по – українські 2019 Маленька королева» - Іващенко Віолетта.

- «Краса по – українські 2019 Принцеса» - Куліш Олескандра, Кулішова Мар’яна, Федоревич Олена, Калініна Марія, Бендес Каріна.

- «Краса по – українські 2019 Віце-містер» - Кучеренко Ростислав, Омельченко Євген.

 

Переможні титули отримали:

- «Краса по – українські 2019 Міні-містер» - Запрудний Яків.

- «Краса по – українські 2019 Гран-прі модель» - Кириченко Вероніка (молодша категорія).

- «Краса по – українські 2019 Гран-прі модель» - Сич Олександра (старша категорія).

- «Краса по – українські 2019 Гран-прі» - Костева Вікторія (сільська молодь – серед старшої категорії).

- «Краса по – українські 2019 Гран-прі» - Сохань Вікторія (сільська молодь – серед старшої категорії).

- «Краса по – українські 2019 Гран-прі талант» - Кордіс Софія.

- «Краса по – українські 2019 Гран-прі» - Безугла Марія (міська молодь - молодша категорія).

- «Краса по – українські 2019 Гран-прі» - Смірнова Маргарита (міська молодь – середня категорія).

- «Краса по – українські 2019 Гран-прі» - Фролова Марина (міська молодь - старша категорія).

Усі учасники отримали чудові подарунки, корони, стрічки від організаторів, партнерів та спонсорів, а також від голів міських та сільських рад.

 

 

Відділ освіти, культури і туризму, молоді та спорту РДА

 

Четвер, 06 Червня 2019 10:00

Переглядів: 206


Поділитися: