ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Липень 2020 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24 31
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 423174 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14052 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13420 разів

Освіта

Переглядів: 12140 разів

Сім’я – це найголовніше!

Кожна дитина в нашій державі має право на сім'ю. Саме за таких умов дитина може бути повністю підготовлена до самостійного життя у суспільстві й вихована у дусі розуміння вищих гуманістичних ідеалів і моральних цінностей. Створення таких умов для дітей є пріоритетом у діяльності дитячого будинку сімейного типу, який функціонує у нашому районі, як однієї з сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

У дитячому будинку сімейного типу формування особистості дитини відбувається в природних умовах, вплив батьків-вихователів на світогляд і самоусвідомлення дитини виконує домінуючу роль. Сімейне оточення формує у дитини морально-етичні ідеали і смаки, норми поведінки, трудові навички, ціннісні орієнтації, тобто усі ті якості, які формують особисту індивідуальність. На формування особистості вихованця впливають характер стосунків між батьками та між батьками і дітьми, іншими членами родини, ставлення батьків до праці, їх участь у суспільному житті, інтереси, ціннісні орієнтири, загальний культурний рівень тощо.

В нашому районі функціонують 5 прийомних сімей (проживають 9 дітей) і 1 дитячий будинок сімейного типу, в якому проживають 5 дітей. Аналізуючи роботу прийомних сімей, дитячого будинку сімейного типу, можна зробити висновок, що в них виняткового значення набуває саме виховний потенціал батьків. Діючими нормативно-правовими актами не визначається перелік знань і навичок, якими мають володіти  батьки. Їх професіоналізм будується лише на особистому досвіді та формується за рахунок  навчання, яке організовується та здійснюється  соціальними службами. Всі родини мають тривалий позитивний досвід виховання як власних дітей так і прийомних.

Кожна родина має свій досвід організації дозвілля дітей, методів впливу на дитину, заохочення тощо. Батьки-вихователі Дунаєнко Володимир Тихонович та Дунаєнко Олена Миколаївна, які виховують 5-ро дітей–вихованців і рідну дитину, вважають, що саме приклад батьків є головним для становлення особистості неповнолітньої дитини та її всебічного гармонійного розвитку.

Так, днями вся родина взяла участь в дитячому майстер-класі з приготування італійської піци. Ресторан «FAMILY HALL» в м.Запоріжжя радо зустрів запрошених учасників та провів справжні кулінарні майстер-класи з приготування піци.

Всі діти отримали грамоти ресторану та звання «Майстер-Піцайоло», а найголовніше – незабутні емоції.

 

 

Служба у справах дітей РДА

 

Вівторок, 04 Червня 2019 16:41

Переглядів: 276


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області