ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Травень 2020 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 411326 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 13839 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13220 разів

Освіта

Переглядів: 11955 разів

Пекарі гарантують: соціальні сорти хліба в області до кінця року дорожчати не будуть

   Перший заступник голови обласної державної адміністрації Віктор Ємельяненко провів нараду з керівниками хлібопекарських підприємств. Захід відбувся за участю заступника голови ОДА Олександра Дудки та заступника голови ОДА (стажування) Сергія Грачова.


   До діалогу запрошені представники провідних хлібопекарських підприємств регіону: ПАТ «Запорізький хлібозавод №3», ПАТ «Запорізький хлібозавод №5», ДП «ДП «Агросервіс 2000», ВАТ «Бердянський хлібокомбінат», ВАТ «Оріхівський хлібокомбінат», ТОВ «Хліб Токмака». Саме ці підприємства виробляють майже 90% усього хліба в області.


   Відкриваючи нараду, Віктор Ємельяненко повідомив, що в обласну державну адміністрацію звертаються жителі регіону та скаржаться не тільки на подорожчання хлібобулочних виробів, але й на те, що не можуть знайти в продажу соціальні сорти хліба.


   У зв’язку з цим представники обласної виконавчої влади мали до хлібовиробників декілька запитань, зокрема - чому облдержадміністрація не була попереджена заздалегідь про зміну ціни на стратегічний продукт. Крім того, перший заступник голови ОДА поцікавився, чому пекарі надали перевагу підвищенню ціни замість того, щоб скористатися Програмою забезпечення Запорізької області продовольчим зерном та борошном на 2012 рік, яка передбачає виділення з обласного бюджету компенсацій відсоткової ставки за короткостроковими кредитами, залученими підприємствами для закупівлі продовольчого зерна та борошна.


   Позицію керівників хлібозаводів висловив голова наглядової ради ДП «ДП «Агросервіс 2000» Богдан Свинціцький, який підтвердив: подорожчання хліба дійсно відбулося, однак ціни на соціальні сорти в області залишилися незмінними. Разом з тим, на його переконання, передумови для підвищення ціни на хліб об’єктивні і лежать на поверхні: збільшення вартості борошна, енергоносіїв, бензину, підвищення заробітної плати.


   Представники хлібопекарських підприємств також спростували інформацію стосовно того, що зменшено обсяг виробництва соціальних сортів хліба. Крім того, вони запевнили представників обласної державної адміністрації, що до кінця року ціни на масові сорти хліба підвищуватись не будуть.


  Щодо можливості скористатися обласною програмою компенсацій відсоткової ставки за короткостроковими кредитами Б. Свинціцький повідомив, що механізм виділення коштів потребує доопрацювання, оскільки в деяких учасників програми виникають проблеми з контролюючими органами.


   - Ми поінформовані про ваші зауваження, вони враховані в проекті рішення, який буде винесено вже на наступну сесію обласної ради. Цим проектом передбачається спрощення процедури отримання коштів на компенсацію відсоткових ставок, - повідомив Віктор Ємельяненко.


   Також посадовець заявив, що моніторинг ситуації на ринку хлібобулочних виробів буде посилено і в разі необґрунтованого підвищення цін негайно вживатимуться заходи реагування.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації

Вівторок, 06 Листопада 2012 13:15

Переглядів: 804


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області