ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Травень 2020 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 410576 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 13817 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13188 разів

Освіта

Переглядів: 11930 разів

Олександр Пеклушенко: «Мета реформування - не скорочення, а зміцнення системи екстреної медичної допомоги»

   Питання щодо створення в регіоні системи екстреної медичної допомоги розглянуто на щотижневій апаратній нараді, яку провів голова облдержадміністрації Олександр Пеклушенко.


   Як пояснив очільник регіону, винесення цього питання на порядок денний викликано негативними оцінками, які надали засоби масової інформації стосовно рішення сесії Запорізької міськради щодо передачі станцій швидкої медичної допомоги міської клінічної лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги на баланс області.


   - Переконаний, що така реакція виникла внаслідок того, що людям доступно не пояснили, що конкретно і для чого це робиться. Звідси весь острах та непорозуміння, - висловив позицію Олександр Пеклушенко.


   Також керівник обласної виконавчої влади наголосив на тому, що мета реформування полягає не в скороченні, а в зміцненні цього сегменту надання медичних послуг, збільшенні якісного та кількісного складу бригад швидкої допомоги, підвищенні оперативності екстреної допомоги.


   Як  підтвердив  начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Андрій Запорожченко, в області дійсно існує дефіцит бригад ШМД.


   - За розписом на нашій території мають працювати 180 бригад швидкої медичної допомоги, а реально такі послуги надають тільки 161, - конкретизував посадовець.


 Також посадовець навів приклади реформування системи екстреної медичної допомоги в Донецькому та Луганському регіонах. За його словами запорізькі фахівці уважно стежать за ефективністю кожного нового кроку, який впроваджується на пілотних територіях, та переймають досвід кращих.


   Так, в області вже проведено інвентаризацію кадрових, фінансових та матеріально-технічних ресурсів служб, а також аудит ШМД. Крім того, триває підготовка до передачі приміщення для роботи Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, служби єдиної центральної диспетчерської. Нині доопрацьовується регіональний план розвитку системи екстреної медичної допомоги в Запорізькій області.


   - Наша мета - вибудувати нову, більш ефективну систему екстреної медичної допомоги. При цьому не маємо права допустити ситуацію, коли нововведення ще не довели свою життєздатність, а стара система вже зруйнована. Кожен крок у цій роботі повинен бути зроблений свідомо, обережно та з повним розумінням наслідків, - підкреслив голова облдержадміністрації Олександр Пеклушенко.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Вівторок, 06 Листопада 2012 09:23

Переглядів: 752


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області