ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Лютий 2020 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 385368 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 13373 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 12659 разів

Освіта

Переглядів: 11600 разів

Представники влади вчаться налагоджувати ефективну комунікацію з громадськістю

За ініціативи Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації для представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування відбувся тренінг від провідних фахівців всеукраїнського громадського об'єднання «Інститут “Республіка”».

Вітаючи учасників, директор Департаменту Лєван Шишинашвілі зазначив, що одним із головних завдань департаменту є впровадження ефективних механізмів комунікацій між обласною державною адміністрацією та інститутами громадянського суспільства, а також сприяння місцевим органам виконавчої влади на території Запорізької області у взаємодії із громадськими організаціями.

– Актуальним для громадськості залишається така форма взаємодії як публічні консультації. Саме вони дають змогу почути людей та разом оперативно знайти найбільш оптимальне розв’язання їх нагальних проблем. Тому сьогодні ми зібрали представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та ОТГ, які відповідають за зв’язки з громадськістю та питання внутрішньої політики на територіях, щоб провести продуктивний тренінг з публічних консультацій, – наголосив Лєван Шишинашвілі.

Як повідомила керівниця прес-служби «Інституту “Республіка”» Лідія Солонуха, метою заходу є заохочення представників владних інституцій в регіоні до співпраці з громадою свого населеного пункту, використання інструментів участі – публічних консультацій, знайомство з форматами і процесом проведення публічної консультації тощо. Також Лідія Солонуха відзначила ініціативу органів влади в Запорізькій області, які виявляють бажання налагодити діалог із громадою та плідно співпрацювати.

Тренерами також виступили координаторка проектів в м. Запоріжжя Ганна Єрьоменко та комунікаційна координаторка в м. Запоріжжя Олеся Лапікова.

Упродовж навчання представники територій розглянули питання щодо інструментів комунікації між владними інституціями і громадою населеного пункту, дізнались про вдалі приклади налагодженої комунікації в Україні та Запоріжжі, розробили можливі питання для публічних консультацій і відповідей на них. По завершенню тренінгу усі учасники отримали відповідні сертифікати.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 

Понеділок, 03 Червня 2019 15:25

Переглядів: 170


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області