ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Травень 2020 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 410814 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 13823 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13195 разів

Освіта

Переглядів: 11933 разів

Представники територій навчаються розробляти місцеві інвестиційні програми

   

   Заступник голови обласної державної адміністрації Петро Гончарук провів семінар з питань упровадження регіональної інвестиційної програми розвитку ЖКГ міст та районів області, в якому взяли участь понад 130 фахівців з Мелітополя та Запоріжжя. Ще один семінар відбувся за участю майже 300 фахівців з 10 районів  та м.Енергодар.

 

  - Реформування галузі житлово-комунального господарства здійснюється на всіх територіях області, починаючи з найменших населених пунктів. Тому на представників територіальних громад покладена велика відповідальність. Від кожної окремо взятої території  залежить, які питання будуть вирішуватися першочергово, і для того, щоб  грамотно підготувати пропозиції, ми й проводимо ці семінари, - зазначив Петро Гончарук.

 

  У ході навчання відбулися презентації заявки голів міських, селищних та сільських рад, які планується включити до інвестиційних програм розвитку житлово-комунального господарства міст та районів області на 2013-2015 роки. Крім того, проведено практикум для груп управління проектами щодо заповнення паспортів проектних (інвестиційних) пропозицій.

 

  Повний курс навчання складається з п’яти семінарів-тренінгів, і триватиме ще місяць. Експерти проекту ООН-Хабітат, з якими облдержадміністрація уклала угоду на навчання та стажування керівників територій, запевняють: цього часу вистачить, щоб опанувати необхідні навички. Запорізька область стала першою в Україні, де до участі в проекті залучені не тільки  окремі райони чи міста, а всі 267 місцевих громад. 

 

  Під час наступних семінарів буде проведено детальний аналіз проектів місцевих інвестиційних програм, у які ввійдуть паспорти всіх інвестиційних пропозицій. На підставі поданих пропозицій, які пройдуть експертну оцінку, буде сформовано 30 місцевих інвестиційних програм, на основі яких буде розроблена та надана на затвердження депутатам обласної ради «Регіональна інвестиційна програма розвитку житлово-комунального господарства міст та районів Запорізької області на 2012-2015 роки».

 

 

    Управління у справах преси та інформації

 

Вівторок, 30 Жовтня 2012 16:54

Переглядів: 799


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області