ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Січень 2021 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 463420 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 15245 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 15100 разів

Освіта

Переглядів: 12876 разів

Проведено нараду з головами міськселсільрад

Голова районної державної адміністрації Валерій Кошеленко провів щотижневу робочу нараду з головами міських, селищної, сільських рад щодо вирішення актуальних питань розвитку району.

В нараді взяли участь також заступники голови райдержадміністрації, заступник голови районної ради, депутат обласної ради, голова Запорізької обласної організації роботодавців агропромислового комплексу Катерина Луценко, начальник Василівського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області Віктор Малюта, начальник Василівського МВ Управління поліції охорони в Запорізькій області Олексій Кравченко, найбільш впливові аграрії району та інші зацікавлені особи.

Учасники наради детально обговорили питання щодо попередження випадків скоєння злочинів та (або) їх розкриття стосовно підприємств агропромислового комплексу.

Проаналізовано методи попередження таких злочинів та розглянуто можливий алгоритм дій у разі їх виникнення. Зокрема, детально обговорено питання щодо налагодження співпраці сільгосппідприємців з керівниками органів районної виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та місцевих правоохоронних органів. Розглянуто можливість додаткового застосування на території району засобів відеоспостереження, засобів зв’язку аграріїв та правоохоронців. Проаналізовано переваги співпраці з Управлінням поліції охорони.

Крім того, було внесено пропозиції щодо розширення зони патрулювання працівників поліції. Акцентовано увагу не необхідності проведення роз’яснювальної роботи з мешканцями території щодо посилення взаємодії з правоохоронними органами.

- У зв’язку зі збільшенням випадків протиправного поглинання та силового захоплення сільськогосподарських підприємств в різних регіонах країни та Запорізькій області зокрема, аграріям району та головам міськселсільрад необхідно посилити співпрацю з правоохоронними органами. Адже безпека сільгосппідприємств та унеможливлення рейдерських захоплень урожаю сьогодні – одне з актуальних питань, - зауважив Валерій Кошеленко. – До цієї проблеми необхідно поставитись із усією серйозністю, щоб унеможливити здійснення протиправних і злочинних дій на території.

Також, присутні обговорили перелік об’єктів на фінансування за рахунок фонду соціально-економічного розвитку району, розглянули завершення будівництва нових амбулаторій загальної практики сімейної медицини та проаналізували питання щодо гідного завершення чергового весняного призову. Значну увагу приділено обговоренню актуального питання про незаконне вирубування лісосмуг.

За результатами наради прийнято відповідні рішення, надано доручення.

 

Відділ внутрішньої політики апарату РДА

 

Середа, 22 Травня 2019 16:19

Переглядів: 288


Поділитися:

ОБ’ЯВИ РДА З КАДРОВИХ ПИТАНЬ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області