ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Січень 2021 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 463391 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 15244 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 15099 разів

Освіта

Переглядів: 12875 разів

Нові амбулаторії району отримали службовий транспорт

В останні роки питанням щодо розвитку сільської медицини приділяється все більше уваги як на державному, так і на місцевих рівнях. Зокрема, з метою забезпечення ефективної роботи системи охорони здоров’я, у 2017 році, за підтримки уряду, була прийнята державна Програма розвитку первинної медико-санітарної допомоги населенню, заходи якої мають реалізуватись до 2021 року.

Подібна програма на території нашого району діє з початку 2018 року.

Одним з етапів програми є вдосконалення надання первинної, невідкладної медичної допомоги населенню, що проживає у сільській місцевості.

Варто зазначити, що у минулому році в селах Приморське, Кам'янське та Широке Василівського району розпочалось будівництво нових амбулаторій загальної практики сімейної медицини на загальну суму понад 13 млн. грн. (10% від загальної суми – фінансування з районного бюджету, решта – державні кошти).

Сьогодні голова районної державної адміністрації Валерій Кошеленко та директор комунального некомерційного підприємства «Василівський центр первинної медико-санітарної допомоги»   Тарас Тищенко взяли участь в урочистому врученні службового транспорту для нових амбулаторій монопрактики.

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль вручив ключі від 17 автомобілів службового автотранспорту марки Рено Дастер (Renault Duster) працівникам закладів охорони здоров’я області, що надають медичну допомогу у сільській місцевості.

За словами директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Вікторії Клименко, загалом для Запорізької області було передбачено субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості в  сумі 181,4 мільйона гривень та співфінансування з місцевих бюджетів – 16,3 мільйона гривень.

– Це дуже важлива подія для сільської медицини регіону, – зауважив Валерій Кошеленко. – Створення подібних медичних закладів дозволить покращить якість надання медичної допомоги для місцевих мешканців та створить належні умови для організації невідкладної медичної допомоги. Ми не плануємо зупинятись на досягнутому. Наступним етапом програми є будівництво таких амбулаторій в західній частині міста Василівка, у селищі Степногірськ та інших населених пунктах району.

 

Відділ внутрішньої політики апарату РДА

 

Вівторок, 21 Травня 2019 14:45

Переглядів: 441


Поділитися:

ОБ’ЯВИ РДА З КАДРОВИХ ПИТАНЬ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області