ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Жовтень 2019 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24 31
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 351606 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 12702 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 11947 разів

Освіта

Переглядів: 11089 разів

Відбулося засідання місцевої комісії ТЕБ та НС

Днями голова райдержадміністрації Валерій Кошеленко провів чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У засіданні взяли участь члени комісії, перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Холоша, заступник голови райдержадміністрації Василь  Зайцев, керівники окремих органів місцевого самоврядування району, начальник Василівського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області Віктор Малюта, лісничий Василівського лісництва ДП «Пологівське лісомисливське господарство» Геннадій Дериведмідь, керівники окремих структурних підрозділів РДА та інші зацікавлені особи.

Обговорено питання про підготовку та проведення командно-штабного навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Запорізької області, які заплановані на 21-23 травня. Розглянуто визначення стану готовності до вирішення завдань цивільного захисту у мирний час та в особливий період.

Розглянуто також заходи щодо забезпечення та протидії масовим пожежам лісів і сільгоспугідь у весняно-літній період. Погоджено План дій структурних підрозділів районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування (об’єднаних територіальних громад), територіальних органів центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій району щодо попередження пожеж в весняно-літній період 2019 року.

Проаналізовано заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах району у літній період та обговорено стан організації безпечних умов відпочинку та оздоровлення населення, підготовки місць масового відпочинку та забезпечення безпечної експлуатації засобів розваги на території району.

За результатами засідання прийнято відповідні рішення та надано ряд доручень.

 

 

Відділ внутрішньої політики апарату РДА

 

Понеділок, 20 Травня 2019 16:32

Переглядів: 215


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області