ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Травень 2020 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 411321 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 13839 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13220 разів

Освіта

Переглядів: 11955 разів

Відбулося засідання спостережної комісії при РДА

15 травня під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Юлії Таран відбулося засідання спостережної комісії при РДА.

Розглянуто питання про виконання Степногірською селищною радою, п.п.14, п. б, ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо сприяння у організації трудового та побутового влаштування осіб, які відбували покарання у виді обмеження волі на певний строк та їх соціальній адаптації.

З даного питання Степногірський селищний голова Ірина Кондратюк поінформувала, що на виконання п.п.14, п.б. ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо дане питання виконавчий комітет селищної ради тримає на постійному контролі. У разі прибуття вищевказаних громадян на територію ради, з даними особами проводиться відповідна робота.

- Проводиться бесіда, під час якої додатково роз'яснюються положення Законів України «Про зайнятість населення» та «Про соціальну адаптацію осіб, які відбули покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк» щодо порядку отримання допомоги в трудовому й побутовому влаштуванні, а також порядку реєстрації за обраним ним місцем проживання, - зауважила Ірина Анатоліївна. - Крім того, проводиться організація соціальної роботи виконавчим комітетом, разом з дільничним працівником поліції та фахівцем із соціальної роботи Василівського районного ЦСССДМ серед осіб з наркотичною й алкогольною залежністю, а також осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах і можуть бути схильні до такої залежності (безпритульні діти, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, жінки, які постраждали від насильства в сім’ї, безробітні та інші).

Проводяться виховні бесіди, надається інформація щодо взяття на облік у Василівському районному центрі зайнятості (а саме які документи необхідно надати).

Проводиться роз’яснювальна робота щодо оформлення документів для отримання субсидій та допомоги на малозабезпеченість у Василівському відділі УСЗН.

Тримається на контролі поведінка осіб, які відбували покарання у виді обмеження волі на певний строк протягом не відбутої частини покарання ( видаються довідки-характеристики).

 Виконавчим комітетом селищної ради разом з дільничним інспекторам поліції на підвідомчій території постійно проводиться активна правороз'яснювальна робота серед населення (особливо серед молоді) з метою профілактики злочинності. Під час розгляду питань, які виникають, було встановлено, що більша частина осіб спроможна самостійно вирішувати власні проблеми та не бажають звертатись за допомогою.

Протягом 2019 року звільнені з місць позбавлення волі до селищної ради для вирішення соціально-гуманітарних та побутових питань не зверталися.

 

 

Юридичний відділ апарату РДА

 

Четвер, 16 Травня 2019 10:45

Переглядів: 216


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області