ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Липень 2019 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24 31
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 337646 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 12317 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 11373 разів

Освіта

Переглядів: 10758 разів

Проведено нараду за участю керівників органів місцевого самоврядування

Сьогодні голова райдержадміністрації Валерій Кошеленко провів щотижневу робочу нараду за участю голів міських, селищної, сільських рад щодо вирішення актуальних питань розвитку району.

В нараді взяли участь, також, заступник голови райдержадміністрації Василь Зайцев, голова районної ради Денис Калінін, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та інші зацікавлені особи.

Розглянуто питання: про підведення підсумків з виконання завдань щодо проведення весняного призову в районі; про проведення заходу «Врожай 2019» на території; про участь у державному проекті будівництва/реконструкції спортивних споруд тощо.

Детально обговорено підведення підсумків проведення місячника благоустрою в районі, за результатами якого проаналізовано питання про необхідність ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ.

Досліджено питання щодо проведення кампанії «Врожай 2019», яка покликана вивести з тіні земельні відносини в районі. Присутні розглянули завдання проведення заходу на поточний рік.

- Завдяки проведеній роботі вминулі роки, як результат - відбулися не лише додаткові надходження до місцевих бюджетів, а й легалізувались сотні робочих місць, пришвидшився процес оформлення землі у власність. Тож, наше найголовніше завдання на поточний рік – продовжити розпочату роботу, аби досягти не менш вагомих результатів, - зауважив Валерій Кошеленко.

Крім того, присутні розглянули результати проведення технічного огляду  об'єктів культурної спадщини, розташованих на території району (пам'ятки історії). За результатами огляду були надані відповідні рекомендації та доручення щодо їх оновлення.

Значну увагу учасники наради приділили й питанням щодо проведення навчання з територіальної оборони населення та про підготовку проектно-кошторисної документації для освоєння субвенції з державного бюджету для компенсації ризику населенню на окремих територіях району («атомні кошти»).

За результатами наради прийнято відповідні рішення, надано доручення.

 

 

Відділ внутрішньої політики апарату РДА

 

Середа, 15 Травня 2019 16:33

Переглядів: 137


Поділитися: