ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Липень 2019 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24 31
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 337622 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 12317 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 11370 разів

Освіта

Переглядів: 10758 разів

На Василівщині стартував фестиваль «Відкриті уроки футболу»

Футбол – це найпопулярніший вид спорту в світі, адже сьогодні не знайдеш жодної людини, яка хоча б раз у житті не торкалася футбольного м’яча. Цей спорт охопив, буквально, всю планету: у нього грають у кожному дворі, на кожному шкільному стадіоні та, звичайно, на величезних спортивних аренах.

У житті нашого краю футбол також посідає чільне місце. Лише Василівську дитячу юнацьку спортивну школу «Таврія» регулярно відвідує більше 150 спортсменів різних вікових категорій, які постійно беруть участь у різноманітних змаганнях та спартакіадах, де часто займають призові місця.

Сьогодні, на базі спортивної школи стартував фестиваль соціального проекту Федерації футболу України «Відкриті уроки футболу», що здійснюються на території нашої держави за підтримки Європейського Союзу.

В урочистому відкритті взяли участь голова районної державної адміністрації Валерій Кошеленко, національний координатор проекту від Федерації футболу України Євгеній Столітенко, помічник народного депутата України від нашого виборчого округу Володимира Бандурова Сергій Джуган та інші почесні гості.

Учасниками проекту стали десять команд: з Василівської загальноосвітньої школи I-III ст. №1, П’ятихатської загальноосвітньої школи I-II ст., Верхньокриничанського навчально-виховного комплекту I-II ст., Балківської загальноосвітньої школи I-III ст., Приморського навчально-виховного комплексу I-II ст., Малобілозерської загальноосвітньої школи I-III ст. №1, Дніпрорудненської загальноосвітньої школи I-II ст., Дніпрорудненської спеціалізованої школи «Талант», Василівської гімназії «Сузір’я» та Степногірської загальноосвітньої школи I-III ст.

До складу команд увійшли діти із родин внутрішньо переміщених осіб із тимчасово окупованих територій нашої держави, і діти, які мають особливі освітні потреби.

За словами організаторів, проект «Відкриті уроки футболу» здійснюється в рамках діяльності зі співпраці між представниками державної влади та громадянським суспільством задля миру, соціальної інтеграції та захисту дітей в Україні, а також популяризації фізичної культури, спорту й футболу зокрема.

У своєму привітанні очільник району наголосив, що «Відкриті уроки футболу» й справді відкриті для всіх і націлені не на досягнення спортивного результату, а на отримання радості від гри, незалежно від рівня здібностей дітей.

- Приємно, що один з фестивалів даного соціального проекту відбувається саме на території нашого району. Ми намагались залучити до спільної роботи не лише майбутніх гравців, а й майбутніх волонтерів і соціально активних громадян. Впевнений, що цей захід стане доброю традицією для нашого краю, - зауважив Валерій Кошеленко.

Спортивний фестиваль «Відкриті уроки футболу» триватиме п’ять днів. За цей час учасники спробують свої сили у різноманітних спортивних конкурсах і розвагах, а найголовніше – здобудуть цікавий досвід гри у футбол та відчують себе справжніми футболістами.

 

Відділ внутрішньої політики апарату РДА

 

Вівторок, 14 Травня 2019 16:28

Переглядів: 188


Поділитися: