ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Липень 2019 »
Пн 1 8 15 22 29
Вт 2 9 16 23 30
Ср 3 10 17 24 31
Чт 4 11 18 25  
Пт 5 12 19 26  
Сб 6 13 20 27  
Нд 7 14 21 28  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 337643 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 12317 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 11373 разів

Освіта

Переглядів: 10758 разів

«Віват, «Талант» 2019»

Травень – місяць підведення підсумків у навчанні, час, коли учні та вчителі загальноосвітніх навчальних закладів підраховують години напруженої праці за поточний навчальний рік, сумують результати роботи та ставлять завдання на майбутнє.

Саме у травні, у школах району розпочинаються традиційні заходи, присвячені талановитим, заповзятим учням, юним науковцям та працьовитим, невтомним вчителям.

Днями такий захід об’єднав і велику шкільну родину Дніпрорудненської спеціалізованої школи «Талант».

На свято до освітян завітали голова райдержадміністрації Валерій Кошеленко, голова районної ради Денис Калінін, секретар Дніпрорудненської міської ради Лариса Решетняк та інші почесні гості.

Посадовці привітали учнів та вчителів із наближенням завершення навчального року, подякували їм за плідну роботу та відзначили високі досягнення на науковій ниві.

Протягом року учні та вчителі закладу брали активну участь у суспільному житті міста, пробували свої сили у різноманітних конкурсах та наукових проектах, розвивали інклюзивну освіту регіону.

За сумлінну працю, високий професіоналізм і особистий внесок у розвиток освіти Василівського краю та з нагоди відзначення щорічної церемонії учнівських і педагогічних здобутків «Віват, «Талант», Почесними грамотами голови районної державної адміністрації нагороджено вчителів комунального закладу: Оксану Борисенко, Вікторію Воронцову, Світлану Демешко, Олену Дузь, Олену Єжову, Наталію Іванову, Тетяну Кобиляцьку, Романа Кудрова, Галину Кулікову, Анну Нечит, Валентину Приходько та Євгенія Шевцова, Галину Шупенко, а також завідувача медіатеки закладу Ларису Череватенко.

Також, під час урочистостей присутні привітали переможців олімпіад, оглядових конкурсів, спортивних заходів та різноманітних творчих проектів.

Щиро пишаємось здобутками «Таланту», бажаємо усій шкільній родині наснаги, творчих звершень та нових перемог у наступному навчальному році.

 

 

Відділ внутрішньої політики апарату РДА

 

Понеділок, 13 Травня 2019 11:33

Переглядів: 132


Поділитися: