ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Травень 2020 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 410919 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 13825 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13198 разів

Освіта

Переглядів: 11939 разів

«Віват, «Талант» 2019»

Травень – місяць підведення підсумків у навчанні, час, коли учні та вчителі загальноосвітніх навчальних закладів підраховують години напруженої праці за поточний навчальний рік, сумують результати роботи та ставлять завдання на майбутнє.

Саме у травні, у школах району розпочинаються традиційні заходи, присвячені талановитим, заповзятим учням, юним науковцям та працьовитим, невтомним вчителям.

Днями такий захід об’єднав і велику шкільну родину Дніпрорудненської спеціалізованої школи «Талант».

На свято до освітян завітали голова райдержадміністрації Валерій Кошеленко, голова районної ради Денис Калінін, секретар Дніпрорудненської міської ради Лариса Решетняк та інші почесні гості.

Посадовці привітали учнів та вчителів із наближенням завершення навчального року, подякували їм за плідну роботу та відзначили високі досягнення на науковій ниві.

Протягом року учні та вчителі закладу брали активну участь у суспільному житті міста, пробували свої сили у різноманітних конкурсах та наукових проектах, розвивали інклюзивну освіту регіону.

За сумлінну працю, високий професіоналізм і особистий внесок у розвиток освіти Василівського краю та з нагоди відзначення щорічної церемонії учнівських і педагогічних здобутків «Віват, «Талант», Почесними грамотами голови районної державної адміністрації нагороджено вчителів комунального закладу: Оксану Борисенко, Вікторію Воронцову, Світлану Демешко, Олену Дузь, Олену Єжову, Наталію Іванову, Тетяну Кобиляцьку, Романа Кудрова, Галину Кулікову, Анну Нечит, Валентину Приходько та Євгенія Шевцова, Галину Шупенко, а також завідувача медіатеки закладу Ларису Череватенко.

Також, під час урочистостей присутні привітали переможців олімпіад, оглядових конкурсів, спортивних заходів та різноманітних творчих проектів.

Щиро пишаємось здобутками «Таланту», бажаємо усій шкільній родині наснаги, творчих звершень та нових перемог у наступному навчальному році.

 

 

Відділ внутрішньої політики апарату РДА

 

Понеділок, 13 Травня 2019 11:33

Переглядів: 266


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області