ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Вересень 2019 »
Пн   2 9 16 23 30
Вт   3 10 17 24  
Ср   4 11 18 25  
Чт   5 12 19 26  
Пт   6 13 20 27  
Сб   7 14 21 28  
Нд 1 8 15 22 29  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 346997 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 12574 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 11779 разів

Освіта

Переглядів: 10942 разів

Відвідали ветеранів Другої світової війни

Традиційно, напередодні Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні голова райдержадміністрації Валерій Кошеленко, голова районної ради Денис Калінін та керівники органів місцевого самоврядування відвідали ветеранів та інвалідів війни.

Посадовці привітали їх з наступаючим святом та вручили святкові подарунки.

Кожного разу зустріч з ветеранами проходить у теплому, дружньому колі. Старенькі, але з великим душевним гартом люди, завжди радо зустрічають гостей, з сумом в очах згадують про страшні воєнні роки й довго розповідають про свою насичену та нелегку долю.

Щасливіші ті, поруч з якими постійно знаходяться діти та онуки. У їх голосі відчувається гордість за нащадків, тих, хто вічно берегтиме усі спогади та історії своїх бабусь та дідусів про доленосні для світу роки. Вони посміхаються й з дитячим запалом говорять про досягнення та здобутки своїх онуків, любляче показують їх фотографії та діляться найпотаємнішими мріями.

Ті, хто живуть одні, навпаки прагнуть почути якомога більше інформації від керівників району, бо, не дивлячись на свій поважний вік, так само цікавляться життям регіону і хвилюються про долю своєї маленької батьківщини. Їх намагаються відвідувати як рідні та близькі, так соціальні працівники й голови місцевих рад. Ветерани їх завжди чекають, як чекають і отримують запрошення на традиційні святкові й поминальні заходи до Дня Перемоги.

Це по-справжньому особливий день для покоління, яке на власному досвіді відчуло і роки війни, і довгі роки відбудови світу після фашистської навали та терору.

На жаль, час не підвладний людині, і з року в рік ветеранів Другої світової війни стає все менше. На сьогодні в районі проживає вісімнадцять ветеранів та інвалідів Другої світової.

Низько вклоняємось кожному з них та закликаємо всіх мешканців району не залишатись осторонь своїх рідних та близьких, шанувати подвиги ветеранів, не забувати про їх добробут та цінувати кожну мить, проведену поруч з ними.

 

 

 

Відділ внутрішньої політики апарату РДА

 

Понеділок, 06 Травня 2019 15:59

Переглядів: 241


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області