ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Лютий 2020 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 385367 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 13373 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 12659 разів

Освіта

Переглядів: 11600 разів

Запорізькі аграрії зможуть отримати кредит від Європейського інвестиційного банку

В облдержадміністрації відбулася робоча зустріч з приводу співпраці в рамках проекту Європейського інвестиційного банку «Технічна допомога на підтримку впровадження операції «Основний кредит для агарної галузі України». В обговоренні питання взяли участь заступник голови облдержадміністрації Олександр Бабанін, директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Андрій Поляков, начальник Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльность облдержадміністрації Артур Бойко, експерти Стівен Райт (США), Вілхелм Крузе (Німеччина), Геннадій Подшивалов (Україна).

Компанія NIRAS (Данія) впроваджує в Україні проект Європейського інвестиційного банку «Технічна допомога на підтримку впровадження операції «Основний кредит для агарної галузі України», спрямований на сприяння кредитуванню підприємств зернової та олійної промисловості.

Кредитні кошти скеровуватимуться на будь-яку ланку ланцюга доданої вартості за участю  підприємств з метою підвищення ефективності використання ресурсів, зниження втрат та відходів, підвищення безпеки та якості продукції, виходу на нові міжнародні ринки.

У рамках проекту розглядатимуться інвестиційні проекти до 50 млн. євро, проекти до 1 млн. євро, які будуть проходити кредитний комітет за спрощеною процедурою. Фінансування надаватиметься компаніям середньої ринкової капіталізації та малим та середнім підприємствам.

Учасники робочої зустрічі також обговорили  можливості експорту товарів запорізьких аграріїв та сільгоспвиробників, взаємодії з аграрними підприємствами регіону, супроводу аграріїв під час інвестиційного проекту, а також шляхи реалізації проекту Європейського інвестиційного банку.

Експерти проекту висловили намір відвідати агропромислові підприємства регіону, щоб наочно побачити потужності виробництва, налагодити співпрацю та вибудувати шляхи реалізації програми.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 

Четвер, 18 Квітня 2019 13:42

Переглядів: 249


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області