ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Серпень 2019 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23 30
Сб 3 10 17 24 31
Нд 4 11 18 25  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 342407 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 12444 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 11573 разів

Освіта

Переглядів: 10830 разів

«Віват, Академіє!»

      Заступник голови райдержадміністрації Василь Зайцев взяв участь у проведенні академічного свята Малої академії наук на базі Василівської гімназії «Сузір’я».

…Це гасло знову і знову лунало зі сцени КПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді», де на святковому заході нагороджували призерів і учасників конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів «МАН», а також вітали їхніх педагогів-наставників.

Директор навчального закладу Людмила Лиско щиро подякувала усім за високі  здобутки у навчанні, за нові наукові ідеї і велике прагнення втілити їх у життя. Близько 30 дослідницьких проектів представили цьогорік «манівці» на суд професійного журі на обласному етапі конкурсу-захисту. І отримали досить непоганий результат: одне І місце, три ІІ-х і десять ІІІ-х місць.

—    Ви вкотре довели: талант, наполеглива праця плюс досвід — це саме ті важливі фактори, які лежать в основі вашого успіху, — відзначила Людмила Петрівна. — Я щиро вітаю усіх вихованців академії з подоланням ще однієї важливої сходинки на шляху до зміцнення знань. І окремо хочу поздоровити нашого шановного викладача, доцента кафедри методики викладання фізики ЗНУ Андрія  Андрєєва  з вагомим досягненням у його науковій діяльності — захистом  докторської дисертації. Директор закладу підкреслила, що колектив викладачів ЗНУ і Малої академії наук учнівської молоді слугують для своїх учнів яскравим прикладом цілеспрямованих і талановитих людей.

З теплими поздоровленнями  перед присутніми виступили запрошені на свято почесні гості: заступник голови РДА Василь Зайцев, заступник голови райради Андрій Дашковський, голова Василівської міської ради Людмила Цибульняк, секретар Дніпрорудненської міської ради Лариса Решетняк, начальник відділу освіти РДА Наталія Задорожна, а також педагоги Запорізького Національного університету.

Один за одним виходили на сцену переможці та призери конкурсу. А гості-керівники вручали їм кубки, медалі та почесні грамоти.

Щирі слова подяки вчителям  звучали від батьків, які не менше  хвилювалися за успіхи своїх дітей. А юним науковцям батьки зичили не зупинятися на досягнутому і упевнено крокувати до своєї мрії.

Приємно, що обдаровану молодь району вже не перший рік підтримують спонсори — депутат райради Сергій Каліман та приватний підприємець Віталій Щербак, які передали призерам конверти з грошовими преміями.

За доброю традицією свято супроводжувалося вокальними виступами від юних аматорів  із гімназії «Сузір’я» та танцями від хореографічного колективу з Василівської музичної школи.

З гарним настроєм та надіями на нові творчі і наукові здобутки учасники свята розходилися по домівках. І в щасливих очах дітей читалося: «Віват, Академіє! Ми горді, що навчаємося у цих стінах!».

 

 

За матеріалами районної газети «Нова Таврія».

 

Середа, 17 Квітня 2019 09:08

Переглядів: 152


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області