ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Вересень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 441970 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14482 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13867 разів

Освіта

Переглядів: 12451 разів

Зустріч голови виконавчої влади району з працівниками дошкільного закладу

Вчора, 10 квітня, голова райдержадміністрації Валерій Кошеленко зустрівся з  колективом працівників Василівського комунального дитячого навчального закладу №6 «Васильок». В ході зустрічі відбулося обговорення Плану регіонального розвитку району на 2019-2021 роки, найбільших досягнень на території за останні роки та перспектив розвитку на майбутнє. Очільник району поінформував про найбільш актуальні питання соціально - економічного життя нашої країни, області та району. Зокрема, зупинився на питаннях проведення реформування різних галузей, в тому числі – освітньої. Адже питання виховання підростаючого покоління є одним з головних і найважливіших в нашому житті. 

- На сьогодні, країні потрібні люди з новим, сучасним світоглядом, на рівні сьогоденних вимог цивілізованого світу, а не закритим світоглядом «совкової» епохи, і ця виховна робота починається з вашої ланки, з дитячих садків. Ви виховуєте дітей вже з новим світоглядом і новим світосприйманням - майбутніх мешканців нашої країни – зазначив Валерій Кошеленко.

Говорячи про досягнення країни в останні роки, було наголошено на поступовому і невпинному нашому просуванню на шляху до європейської інтеграції, до захисту і європейської безпеки у складі НАТО, європейському співробітництві і європейських гарантіях миру і безпеки для нашої країни.

Інформуючи про наші досягнення, керівник району зупинився на багатьох питаннях розвитку інфраструктури, водопостачання, освітлення, ремонту і будівництва освітніх, медичних закладів та об’єктів соціальної сфери району. Дані питання знаходяться у зоні постійної уваги керівництва обласної та районної виконавчої влади, органів місцевого самоврядування.

 – Ми, лише на початку нашого шляху, адже 30 років для  історії - це лише мить життя і, якщо ми не повернемо з нашого європейського шляху, ми досягнемо поставленої мети. Все це залежить від нашого вибору, від нас самих, від того, що ми вибираємо – світле європейське майбутнє чи вчорашній день.

Під час обговорення учасники зустрічі задавали питання, на які отримали вичерпні відповіді.

 

 

Відділ внутрішньої політики апарату РДА

 

Четвер, 11 Квітня 2019 11:01

Переглядів: 296


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області