ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Червень 2019 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23 30

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 334073 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 12193 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 11170 разів

Освіта

Переглядів: 10670 разів

Зустріч з керівниками сільгосппідприємств району

Вчора, 9 квітня, голова районної державної адміністрації Валерій Кошеленко за участі свого заступника Василя Зайцева провів нараду з керівниками сільгосппідприємств району з  питання проведення комплексу весняно-польових робіт та стану справ в агропромисловому секторі.

На сьогодні в районі завершено сівбу ранніх зернових культур, виконано 110% від плану, в цьому ми стали лідерами серед п’яти районів області. На разі вже розпочато сівбу пізніх культур.

Під час спілкування з сільгоспвиробниками були обговорені як досягнення аграріїв, так і проблемні питання у секторі, які потребують найскорішого вирішення. Обговорено питання державної цінової політики, які потребують змін і корегування: високі ціни на добрива, посівний матеріал, паливно-мастильні матеріали, необхідність внесення змін до Податкового кодексу України та інше.

Присутні детально розглянули режим оподаткування сільськогосподарських операцій, що з 1 січня 2016 року став значно жорстокішим. Замість фіксованого податку 0,45% від вартості землі, аграрії, за діючим законодавством, почали перераховувати до держбюджету 85% суми ПДВ.

Проаналізували питання про перспективи прийняття закону щодо продажу землі, який протягом останнього часу також особливо гостро стоїть перед аграріями. Керівники сільгосппідприємств, які є основними роботодавцями та платниками податків в секторі, який займає понад 60% валового продукту України, дуже негативно ставляться до перспектив прийняття даного закону, особливо, під час бойових дій на Сході країни, нестабільності в економіці, неврахуванні всіх пропозицій та зауважень з цього питання.

Відкритим залишається і питання щодо сплати єдиного соціального податку сільгоспвиробниками,  незалежно від форми власності та площ в обробітку, розрахованого на 1 га вартості землі.

Необхідне, також, врахування та підтримка з боку держави стосовно питання щодо несприятливих кліматичних, погодних умов, які призводять до потенційних втрат врожайності культур та продуктивності тварин. Тут необхідна і фінансова підтримка і, в цілому, надання пільгового кредитування.

На завершення зустрічі відбувся обмін думками стосовно різних суспільно важливих питань. Торкнулися аграрії і теми президентських виборів. Не дивлячись на різну політичну прихильність і погляди сільгоспвиробників та велику кількість висловлених критичних висновків на адресу діючої влади, в цілому, аграрії району висловили одностайну думку на підтримку нині діючого державного курсу і проведення напрямку реформування всіх сфер життя та необхідність досягнення стабільності на шляху до розвитку країни.

 

Відділ внутрішньої політики апарату РДА

 

Середа, 10 Квітня 2019 09:46

Переглядів: 119


Поділитися: