ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Травень 2020 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 410459 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 13810 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13185 разів

Освіта

Переглядів: 11927 разів

Робоча зустріч голови РДА з трудовим колективом Василівської гімназії «Сузір’я»

Вчора, 26 березня, голова райдержадміністрації Валерій Кошеленко зустрівся з трудовим колективом Василівської гімназії «Сузір’я». Разом з освітянами очільник району обговорив найбільші досягнення території за останні роки та розглянув план перспективного розвитку району на майбутнє.

В ході діалогу присутні проаналізували найактуальніші питання у житті району, області та держави. Зокрема, щодо ремонту автомобільних шляхів, стану будівництва полігону твердих побутових відходів.

Голова районної державної адміністрації звернув увагу присутніх на тому, що дані питання знаходяться у зоні постійної уваги керівників обласної та районної виконавчої влади, органів місцевого самоврядування.

Також, Валерій Олегович зупинився на обговоренні питання про розвиток освітньої галузі. Зокрема, щодо подальшого впровадження проекту «Нова українська школа» у загальноосвітніх навчальних закладах.

- Для повноцінної реалізації даної реформи в районі у минулому році з державного, обласного, районного та місцевих бюджетів було витрачено близько 3 млн. грн. Завдяки яким створено якісно нове освітнє середовище, забезпечено придбання сучасних меблів, дидактичних матеріалів, комп’ютерного обладнання та мультимедійного контенту. Приділено особливу увагу підготовці кваліфікованих педагогів. Це значний крок на шляху до успішної реалізації державної освітньої реформи, - зауважив голова РДА. - У районі, у новому навчальному році поріг школи планують перетнути понад 700 першокласників. І наша мета – забезпечити доступність освіти, охопити нею кожну дитину незалежно від особливостей її фізіологічного чи психологічного розвитку.

Окрім численних запитань стосовно подальшого розвитку країни  та району, учасники зустрічі обговорили й проведену роботу в  напрямку забезпечення безперебійного водопостачання та водовідведення на території, розглянули стан наведення благоустрою міста та прилеглих земель.

 

 

Відділ внутрішньої політики апарату РДА

 

Середа, 27 Березня 2019 16:16

Переглядів: 279


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області