ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Жовтень 2019 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24 31
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 351397 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 12691 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 11938 разів

Освіта

Переглядів: 11083 разів

Робоча зустріч голови РДА з трудовим колективом Дніпрорудненської гімназії «Софія»

Сьогодні голова райдержадміністрації Валерій Кошеленко зустрівся з трудовим колективом Дніпрорудненської гімназії «Софія», обговорив з освітянами досягнення району та стратегічний курс України на майбутнє, проаналізував основні здобутки галузі освіти за останні роки.

 Найбільше хвилювало присутніх питання про реалізацію освітньої реформи загальноосвітніх навчальних закладів, можливість підвищення соціального забезпечення громадян, розвиток інфраструктури району.

Детально зупиняючись на кожному питанні, очільник району звернув увагу на розвиток соціальної сфери та численні реформи, реалізацію яких розпочато на території. Поінформував, що основною метою проведення реформування системи освіти є побудова якісно нового навчального середовища, наближеного до кожної дитини:

- У 2018 році у кожній школі стартував проект «Нова українська школа». Це один з основних напрямків реформи. Його реалізація знаходиться на постійному контролі влади. І у наступному навчальному році, і у подальшому планується його продовження та вдосконалення. На власному досвіді ви вже бачите позитивні зміни у процесі навчання. І це лише початок довгого шляху до подолання стереотипів в освітній галузі. Голова мета держави сьогодні – забезпечити гідний рівень навчання підростаючого покоління, бо вони – наше майбутнє.

Щодо розвитку інфраструктури, присутні обговорили стан ремонту доріг на території району, торкнулися справ у житлово-комунальній сфері. Розглянули першочергові завдання та перспективи розвитку на найближчі роки.

 

 

Відділ внутрішньої політики апарату РДА

 

 

П'ятниця, 22 Березня 2019 16:18

Переглядів: 179


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області