ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Травень 2020 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 411321 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 13839 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13220 разів

Освіта

Переглядів: 11955 разів

Завдання осіннього призову - 2018 Запорізька область виконала на 100%

Вчора, 20 березня, під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Едуарда Гугніна відбулося підведення підсумків проведення призову громадян на строкову військову службу у Запорізькій області восени 2018 року.

Участь у заході взяли керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко, голови районних державних адміністрацій та об’єднаних територіальних громад області, голови призовних комісій районів, військові комісари обласного, районних, міських військових комісаріатів, представники ГУ НП та Управління патрульної поліції в області, представники відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації, лікарі, які організовують роботу медичного персоналу призовних комісій.

- Вже не вперше ми проводимо цим колективом такі наради. Перш за все, хочу зазначити, що саме налагоджена тісна співпраця дала нам можливість восени минулого року на 100% виконати встановлений наряд на призов у кількості 720 осіб. - зазначив Едуард Гугнін.

Зазначено, що більш якісно була спланована та проведена робота в Більмацькому, Василівському, Вільнянському, Гуляйпільському та Мелітопольському районах, а також у Шевченківському районі м. Запоріжжя та м. Мелітополі.

Високих результатів Василівський район досяг завдяки успішній співпраці керівників районної виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та фахівців районного військового комісаріату, наш район виконав план на 105,8%. Передовими у виконанні цього завданнястали Дніпрорудненська міська та Малобілозерська сільська ради, які забезпечили призов найбільшої кількості строковиків.

За високі показники та вагомий внесок при виконанні Державного завдання під час призову громадян України на строкову військову службу восени 2018 року грамотами військового комісара Запорізького військового комісаріату нагороджено окремих керівників територій та голів призовних комісій. Зокрема, відзнаку отримав і голова Василівської районної державної адміністрації Валерій Кошеленко.

Комісара Василівського райвійськкомату, підполковника Ігоря Онищука за сумлінну працю та досягнення високих результатів при виконанні державного завдання щодо призову громадян України на строкову військову службу у 2018 році нагороджено грамотою голови облдержадміністрації.

 

 

За матеріалами департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА

 

Четвер, 21 Березня 2019 15:12

Переглядів: 288


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області