ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Травень 2020 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 410599 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 13818 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13188 разів

Освіта

Переглядів: 11930 разів

Валерій Кошеленко: «Вирішення земельних питань учасників АТО сьогодні знаходяться на особливому контролі»

19 березня голова райдержадміністрації Валерій Кошеленко взяв участь у черговому засіданні Консультативної ради учасників АТО при Василівській райдержадміністрації.

Традиційно, у заході взяли участь заступник голови райдержадміністрації Василь Зайцев, начальник Василівського відділу поліції головного управління національної поліції в Запорізькій області Віктор Малюта, військовий комісар Василівського райвійськкомату Ігор Онищук, а також представники установ та організацій, які на пряму співпрацюють з даною категорією населення.

Присутні обговорили питання щодо стану криміногенної ситуації у районі та розглянули посилення взаємодії учасників АТО з представниками влади, зокрема, в частині проведення національно-патріотичного виховання підростаючого покоління.

Основним питанням, обговореним під час засідання, стало отримання учасниками АТО, які проживають на території району, земельних ділянок для ведення особистого сільського господарства.

Законодавством України передбачено систему пільг для учасників бойових дій та прирівняних до них осіб. Відповідно до статті 12 (пункт 14) Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»  учасникам бойових дій, серед інших, надаютьсятакі пільги: першочергове відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва.

Якщо з приводу відведення землі під будівництво чи садівництво проблемних питань у наших захисників, зазвичай, не виникає (органи місцевого самоврядування завжди йдуть на зустріч представникам даної категорії населення), то питання про отримання земельних ділянок для ведення ОСГ вже декілька років турбує багатьох учасників Антитерористичної операції.

Справа в тому, що через складність процедури та неготовність Головного управління держгеокадастру у Запорізькій області посилити співпрацю щодо вирішення існуючого проблемного питання, більшість учасників АТО вже декілька років поспіль виборюють своє право на гарантовану державою пільгу.

Від керівництва районної державної адміністрації неодноразово направлялись офіційні листи та велись перемовини з відповідною структурою з метою пришвидшити процедуру отримання землі учасниками АТО. Та, нажаль, повного порозуміння знайти не вдалось.

- Вже протягом трьох років ми намагаємось досягти зрушень у цьому напрямку, - зауважив Валерій Олегович. - Завдяки проведенню операції «Врожай» нам вдається виявляти земельні ділянки, які не обробляються чи які використовуються не за цільовим призначенням. Кожну з них ми прагнемо розділити між учасниками АТО. Та процедура вирішення питання зупиняється, саме, у Головному управлінні держгеокадастру. За сприяння голови облдержадміністрації Костянтина Бриля ми намагаємось знайти механізм розв’язання проблеми. Вирішення земельних питань учасників АТО сьогодні знаходяться на особливому контролі.

 

Обговорення проблемного питання щодо виділення земельних ділянок учасникам АТО продовжилось під час робочої наради при голові облдержадміністрації, яка відбулася того ж дня.

 Голова райдержадміністрації Валерій Кошеленко та голова районної громадської організації «Ветеранів АТО та волонтерів «Разом» Віктор Гулак поінформували очільника області про недостатній рівень співпраці у вирішенні даного питання з керівництвом Головного управління держгеокадастру у Запорізькій області. Під час наради було обговорено алгоритм подальшої роботи у цьому напрямку та розглянуто першочергові завдання.

 

 

Відділ внутрішньої політики апарату РДА

 

Четвер, 21 Березня 2019 10:55

Переглядів: 286


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області