ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Травень 2020 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 410464 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 13811 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13185 разів

Освіта

Переглядів: 11927 разів

Декларування доходів та своєчасна сплата податків – на контролі РДА

Вчора, 19 березня, перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Холоша здійснив виїзну робочу зустріч з мешканцями Орлянської сільської ради з питання декларування доходів та своєчасної сплати податків власниками особистих селянських господарств.

У зустрічі взяли участь Орлянський сільський голова Володимир Савченко, начальник Василівського управління головного управління державної фіскальної служби у Запорізькій області Наталія Солов’янова та представники Дніпрорудненського відділення Василівського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області.

Учасники зустрічі обговорили необхідність неухильного дотримання власниками особистих селянських господарств норм чинного законодавства в частині проведення вчасного декларування власних доходів та дотримання строків подання відповідної інформації до державної фіскальної служби.

Мешканцям території роз’яснено процедуру взаємодії з податковою інспекцією та правоохоронними органами. Наголошено на негативних наслідках для громадян в разі невиконання обов’язків з оподаткування.

Також обговорено стан роботи щодо вирішення питання погашення заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску фізичними особами підприємцями, які працюють на території району. За словами начальника Василівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Наталії Солов’янової, за результатами роботи, проведеної з недобросовісними підприємцями, буде опрацьовано та задіяно механізм притягнення таких осіб до відповідальності.

Учасникам зустрічі була доведена державна значимість вирішення даних питань. Адже найпершими наповнювачами усіх рівнів бюджетів є саме платники податків, а гідний бюджет – достойний рівень розвитку території.

 

 

Відділ внутрішньої політики апарату РДА

Четвер, 21 Березня 2019 08:29

Переглядів: 322


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області