ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Травень 2020 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 410898 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 13825 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13196 разів

Освіта

Переглядів: 11939 разів

Дніпрорудненський підрозділ УСЗН відсвяткував новосілля

Днями, перший заступник голови районної державної адміністрації Андрій Холоша здійснив робоче відвідування колективу Дніпрорудненського структурного підрозділу управління соціального захисту населення райдержадміністрації, який нещодавно відсвяткував новосілля.

Відтепер прийом громадян, які звертаються за оформленням субсидій та соціальних грошових виплат, буде проходити в оновленому, світлому, відремонтованому приміщенні на першому поверсі будівлі за адресою вул. Героїв праці, 15.

Цією радісною новиною поділилася начальник відділення Галина Медвєдєва:

- Питання «переїзду» гостро стояло вже дуже давно, адже, як це не сумно, багато років поспіль наша установа була розташована у підвальному приміщенні, де буквально над головами присутніх проходили каналізаційні комунікації. І ось, завдяки підтримці районної та місцевої влади, сьогодні ми маємо не лише краще приміщення, а ще й сучасний ремонт. Та головне – відтепер комфорт відчуватимуть і наші громадяни, які щодня звертаються до відділення УСЗН з різноманітними питаннями. Лише субсидією у Дніпрорудному користуються понад 2700 жителів міста, близько 1500 людей отримують різну державну грошову допомогу… У нас постійно є відвідувачі. Тож, від імені колективу, хочу висловити щиру подяку за покращення умов нашої праці і створення належних комфортних умов для прийому громадян.

З новосіллям привітала своїх колег і начальник УСЗН Зінаїда Савран, яка додала:

- Покращення умов праці для нас питання актуальне, але, разом з тим, проблемне через обмежене фінансування. Тож, і я щиро радію, що потрібні кошти, з рештою, знайшлися. Попереду ще облаштування ганку приміщення відділення та прибудинкової території, а також придбання нових меблів. Велике спасибі керівництву райдержадміністрації, районної ради, Дніпрорудненської міської ради та депутату обласної ради Віталію Хролу, що спільними зусиллями знайшли можливість зробити те, що ми сьогодні бачимо. Сподіваюсь, такі умови праці стануть гарним стимулом для більш ефективної роботи колективу, а для дніпрорудненців – ще одним підтвердженням того, що їх тут чекають і завжди нададуть необхідну консультацію.

 

 

За матеріалами районної газети «Нова Таврія»

 

Четвер, 14 Березня 2019 15:13

Переглядів: 322


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області