ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Травень 2020 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 410919 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 13825 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13198 разів

Освіта

Переглядів: 11939 разів

Робоча зустріч голови РДА з мешканцями Скельківської сільської ради

Днями, голова райдержадміністрації Валерій Кошеленко зустрівся з місцевим активом,  представниками депутатського корпусу та виконавчого комітету Скельківської сільської ради.

Учасники зустрічі розглянули найбільші досягнення району за минулі роки та обговорили перспективи соціально-економічного розвитку території.

– Загалом, на розвиток території протягом останніх років було витрачено близько 1 млн. грн. Основне питання, якому приділялась найбільша увага – поліпшення водопостачання та водовідведення на території громади, – зауважив Валерій Олегович.

Обговорили присутні також динаміку підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги, ремонт автошляхів на території та питання забезпечення соціального захисту найменш захищених верств населення.

Очільник району зупинився на підвищенні рівня соціальної політики держави, як зони особливої уваги:

– Сьогодні підвищення якості соціальної політики України – одне з найголовніших завдань для влади. За роки незалежності система соціальної підтримки громадян, яка залишились у спадок від колишнього СРСР, стала вкрай неефективною та неактуальною. Протягом останніх років, завдяки стабілізації та підвищенню рівня соціально-економічного розвитку вдалося знайти реальні можливості для вирішення соціальних проблем громадян. Зокрема, запроваджено та ефективно діє проект з надання населенню субсидій на оплату комунальних послуг та їх монетизація, з урахуванням підвищення заробітних плат, щорічно підвищуються пенсійні та інші соціальні виплати. Варто зазначити, що сьогодні Україна рухається до інклюзивного суспільства, у якому кожна людина, незалежно від особливостей свого здоров’я чи віку має гідне соціальне життя і захист.

Окремо розглянуто питання щодо перспектив будівництва полігону твердих побутових відходів на території сільської ради. Голова районної державної адміністрації закликав громаду до посилення співпраці й взаємозв’язку із владою. Адже питання вкрай важливе та потребує виважених рішень:

- Закликаю не залишатись осторонь суспільно-важливих проблем у районі. Необхідно мати гідну громадянську позицію та навчати себе відстоювати інтереси громади не лише у соціальних мережах, а і йти на діалог з керівниками районної виконавчої влади. Через те, що на території Василівщини не має спеціально облаштованого полігону для зберігання сміття, ми маємо вкрай негативну ситуацію зі зберіганням та утилізацією побутових відходів. Прикро, що замість сприяння у вирішенні питання, місцеві активісти проводять мітинги та акції протесту. А тим часом, проблема зі сміттям нікуди не зникає. Ще з 2012 року Василівська міська рада почала наполегливо займатись питанням будівництва полігону ТПВ на території м. Василівка. Після тривалого вивчення проблеми, проведення переговорів та узгоджень у 2014 році депутати міськради шостого скликання на чолі з Сергієм Лобинцевим прийняли ряд рішень, згідно з якими було затверджено проект землеустрою щодо виділення земельної ділянки в розмірі 5 га в кінці промислової зони міста. Що стосується реконструкції полігону ТПВ на території Скельківської сільської ради, буквально 7 березня завершився термін подання побажань та заперечень. Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки було розміщено на сайті Василівської райдержадміністрації (http://vasrda.gov.ua) та на сайті Дніпрорудненської міської ради (http://dnrada.gov.ua),   а також в  районній газеті «Нова Таврія» від 13.02.2019. За період громадського обговорення до уповноваженого органу надійшли пропозиції Департаменту охорони здоров’я та Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації та зауваження Національного природного парку «Великий Луг». Жодна громадська організація та жоден мешканець території участі в обговоренні не взяли і своїх зауважень та пропозицій згідно норм закону не надали. Час переходити від марнослів’я до реальної співпраці з владою.

 

 

Відділ внутрішньої політики апарату РДА

 

Четвер, 14 Березня 2019 08:46

Переглядів: 273


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області