ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Липень 2020 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24 31
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 423281 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 14062 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13435 разів

Освіта

Переглядів: 12142 разів

Життя потрібно берегти!

На сьогодні в усьому світі найбільший острах викликає розповсюдження наркоманії серед неповнолітніх. Саме така наркоманія визнана найстрашнішою. Враховуючи той факт, що таке захворювання в підлітковому віці переноситься набагато складніше, можна з впевненістю стверджувати, що це дуже важка форма наркоманії.  Саме у зв'язку з цим дитяча наркоманія та алкоголізм, на жаль, практично не піддаються лікуванню.

Причинами наркотизації неповнолітніх стає бажання підлітків вести, як їм здається, самостійний та дорослий спосіб життя. Так, одним з факторів можна вважати і "моду суспільства". Зараз серед молоді дуже важливо бути схожим на однолітків, не відбиватися від компанії.

Щоб зменшити показник поширення наркоманії серед подібної вікової категорії,  в навчальних закладах необхідно постійно проводити профілактичні заходи із застосуванням прогресивних форм та методів роботи.  Крім цього профілактичні заходи повинні проводитись і в родинах. Батькам треба пам’ятати про те, що, пропагуючи  щодня здоровий спосіб життя у своїй сім'ї, вони часто можуть ефективно попереджати можливість розвитку наркоманії у своїх дітей. 

Традиційно, Василівським районним ЦСССДМ, проводяться  профілактичні місячники на базі учбових закладів району.

У лютому 2019 року профілактичні бесіди з учнями «Молодь проти наркотиків» та відеолекторії були проведені фахівцями із соціальної роботи в загальноосвітніх школах та професійних ліцеях міста Василівки та міста Дніпрорудне, селища Степногірськ, сіл Балки, Скельки. Загалом фахівцями роботою було охоплено 7 учбових закладів району, проведено 7 групових заходів, в яких прийняли участь 192 учні.

Під час відвідувань сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, фахівці попереджали членів сімей про небезпеку наркотичної залежності, говорили про збереження здоров’я дітей, проводили профілактичні бесіди щодо відповідального батьківства. Спеціалісти охопили 54 родини (131 особа).

 Практичний досвід проведення профілактичної роботи свідчить про те, що подібні заходи допомагають дітям обрати здоровий спосіб життя.

         

 

 

Районний центр соціальних служб

для сім’ї, дітей та молоді

 

Вівторок, 05 Березня 2019 15:54

Переглядів: 372


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області