ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Серпень 2019 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23 30
Сб 3 10 17 24 31
Нд 4 11 18 25  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 342415 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 12444 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 11573 разів

Освіта

Переглядів: 10830 разів

Засідання школи «Бути батьками»

У наш час виникла необхідність підвищувати культуру сімейного виховання. Для цього педагоги КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр» ВРР ЗО району чітко визначили свої завдання у співробітництві з сім'єю. Саме об'єктивний аналіз потреб сім'ї дає справжні орієнтири для визначення напрямків розвитку та виховання дітей з особливими освітніми потребами.

Взаємодія педагогів Центру із сім'ями дітей з особливими потребами є однією з найважливіших умов формування особистості дитини, позитивних результатів у вихованні, якого можна досягти при узгодженості дій та за умови розвитку інтересу батьків до питань виховання і навчання.

Так, у рамках діяльності КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр» ВРР ЗО 31.01.2019 на базі КЗ «Василівська централізована бібліотечна система» ВРР ЗО відбулося засідання школи «Бути батьками» за темою «Роль сім’ї у вихованні та навчанні дітей з ООП», бо родина відіграє важливу роль у підготовці до життя своєї дитини, а Інклюзивно – ресурсний центр  є ідеальним помічником батьків у цій важливій справі.

У процесі роботи  за «круглим столом»  разом з батьками були обговорені питання щодо осмислення стійких стереотипних установок у сімейному вихованні, розвитку вміння будувати діалогічну взаємодію при вирішенні проблемних сімейних ситуацій. Перегляд окремих відеороликів розширив і збагатив знання батьків щодо ролі емоційної сфери у становленні особистості дитини. Це дало можливість відпрацювати навички емпатійного реагування на дитячу поведінку.

Під час обговорення проблемних ситуацій були визначені форми і методи розвитку та виховання дітей з ООП, що зблизило педагогів і батьків, допомогло визначити оптимальні шляхи виховного впливу на дитину. 

Основоположним моментом у взаємодії педагогів і батьків було вивчення сім'ї через анкетування, яке проведено під час засідання.  Це сприятиме отриманню інформації про ті проблеми і труднощі, з якими батьки стикаються в повсякденному житті у питаннях виховання та навчання дітей виявити їх запити, бажання та сподівання щодо наступних зустрічей.

Робота  з батьками будувалася на основі партнерської взаємодії, взаємної поваги. Це дозволило краще пізнати дітей, подивитися на них з різних позицій, побачити в різних ситуаціях, а отже, допоможе в їх подальшому розвитку та вихованні.

Результатом роботи були вироблені рекомендації - поради  розвитку та виховання дітей з ООП.

Також до роботи в засіданні були залучені начальник Василівського бюро правової допомоги Валентин Лопухов,  та заступник начальника відділу Наталія Давиденко, головний спеціаліст відділу прийому громадян Олена Браташ, які надали батькам фахові консультації з порушених питань.

 

КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр» ВРР ЗО

 

Четвер, 07 Лютого 2019 16:50

Переглядів: 167


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області