ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Червень 2019 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23 30

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 334628 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 12206 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 11194 разів

Освіта

Переглядів: 10681 разів

Кошти для захисників

За підсумками проведення обласного благодійного марафону до Дня Збройних Сил України зібрано майже мільйон гривень. Традиційно, розподіл зібраних коштів марафону відбуватиметься за територіальним принципом. Кошти марафону будуть спрямовані на адресну допомогу колишнім бійцям, у першу чергу, родинам загиблих героїв, інвалідам, ветеранам, які потрапили у складну життєву ситуацію.

До участі у благодійній акції долучились як великі підприємства та організації, так і фізичні особи, фермери та аграрії, студенти та учні.

Протягом листопада-грудня трудові колективи підприємств, установ, організацій району різних форм власності перераховували кошти на підтримку учасників, ветеранів АТО та членів родин загиблих в АТО, які проживають на території району.

Надходження на рахунок марафону від Василівського району становлять 15 536 гривень.

Вагомий внесок у благодійну справу зробили освітяни, зокрема колективи: Василівського коледжу ТДАУ, Дніпрорудненського індустріального коледжу, Малобілозерської ЗОШ I-II ст. №2, П’ятихатської ЗОШ I-II ст., КДНЗ №5 «Теремок», №7 «Теремок», №2 «Оленка», №6 «Струмок» та №4 «Дюймовочка» Дніпрорудненської міської ради, спеціалізованої школи «Світоч» (м. Дніпрорудне), Балківської ЗОШ I-II ст. та ін.

Не лишилися байдужими трудові колективи району, зокрема, колективи Районної державної адміністрації, Василівської районної ради, Балківської сільської ради, Василівської та Дніпрорудненської міських рад, Кам’янської сільської ради, районної центральної бібліотеки, сервісного центру закладів культури, районного центру первинної медико-санітарної допомоги та Дніпрорудненської міської лікарні.

До благодійності долучилися, також, керівники та колективи сільгосппідприємств району, зокрема, ПП «ЛЕВ» та ФГ «Орбіта-СМ».

Висловлюємо щиру подяку всім тим, хто не залишився осторонь та взяв участь в обласному благодійному марафоні! Дякуємо Вам за високу громадянську позицію та підтримку волонтерського руху в районі! У майбутньому сподіваємось на активну участь тих, хто не встиг доєднатись до акції.

 

 

Відділ внутрішньої політики апарату РДА

П'ятниця, 11 Січня 2019 09:50

Переглядів: 179


Поділитися: