ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Травень 2020 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 410441 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 13810 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13185 разів

Освіта

Переглядів: 11927 разів

«День відкритих дверей» в районному центрі зайнятості

Важливим завданням  Василівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді є забезпечення взаємодії із структурними підрозділами місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, а також залучення потенціалу територіальної громади до проведення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю.

З метою поглиблення співпраці  ЦСССДМ з суб’єктами соціальної роботи та інформування населення про соціальні послуги спеціалісти Центру прийняли участь у заході «День відкритих дверей» в районному центрі зайнятості. Груповий захід проводився для безробітних. Для проведення заходу організатори запросили фахівців із соціальної роботи районного ЦСССДМ Віктора Мандичева та Лариса Харипончук, керівника Василівського бюро правової допомоги Валентина Лопухова.

Віктор Мандичев ознайомив учасників зустрічі з основною метою діяльності районного ЦСССДМ, завданнями та напрямками роботи, поінформував про перелік соціальних послуг, які надаються особам та сім’ям з дітьми, що перебувають у складних життєвих обставинах. Більш докладно він зупинився на проблемі попередження домашнього насильства.

Лариса Харипончук розповідала про проблему раннього соціального сирітства, надала необхідну інформацію щодо сімейних форм влаштування дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

Керівник бюро правової допомоги Валентин Лопухов надав корисну інформацію з таких питань: мета та завдання бюро, що таке первинна та вторинна правова допомога, які категорії населення мають право на безоплатну правову допомогу, який захист гарантовано постраждалим від домашнього насильства, а також відповів на численні запитання.

На нашу думку подібні заходи є корисними та ефективними в плані координації зусиль для надання соціальних послуг різним категоріям населення Василівського району.      

 

 

Районний центр соціальних служб

для сім’ї, дітей та молоді      

 

Середа, 26 Грудня 2018 13:32

Переглядів: 219


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області