ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

         Координатори Регіонального антикризового штабу боротьби з коронавірусною інфекцією у Запорізькій області

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Травень 2020 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 411321 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 13839 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 13220 разів

Освіта

Переглядів: 11955 разів

Якщо твій вибір – Вітчизну захищати

При погляді на чоловіка у військовій формі та з бойовими нагородами завжди відчуваєш захоплення, гордість, що в нашій країні є справжні захисники Вітчизни. І дійсно, це особлива каста людей, для яких любов до своєї Батьківщини, честь, доблесть і відвага – не порожні слова. Військові живуть за іншими правилами, ніж цивільне населення, і не кожен може витримати той шалений темп життя, віддавши свої кращі роки військовій службі. Та все ж, якщо ви обрали для свого майбутнього професію справжніх чоловіків, то маєте бути готовими до тієї величезної відповідальносі, яку берете на свої плечі – захищати мир і спокій у рідній країні.

Саме про переваги професії військовослужбовця та про отримання професійної освіти у вищих військових навчальних закладах України говорили представники національної академії Сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного (м. Львів), Військової академії з м. Одеса та  Військового інституту танкових військ НТУ ХПІ (м. Харків)  на заході з військово-професійної орієнтації цивільної молоді, який відбувся у районному Центрі культури і дозвілля. На зустріч з військовими запросили учнів випускних класів навчальних закладів Василівського, Токмацького, Михайлівського та Кам'янко-Дніпровського районів.

До присутніх у залі звернувся військовий комісар Василівського райвійськкомату Ігор Онищук та офіцер відділення комплектування та призову обласного військкомату Максим Кара, які наголосили, що курсанти вищих військових навчальних закладів не лише не сплачують за навчання, а й забезпечуються безкоштовним проживанням, обмундируванням, харчуванням та стипендією.

Представники вишів докладно розповіли присутнім про умови вступу та умови навчання у кожному навчальному закладі, а відеопрезентації та відеофільми ще яскравіше відобразили цікаве життя курсантів й особливості тих військових спеціальностей, які здобувають  майбутні військовослужбовці.

Бойові дії на Сході України призвели до того, що професія військовослужбовця нині стала однією з найбільш затребуваних. Хтось хоче продовжити родинну династію і стати офіцером у третьому чи четвертому поколінні, а хтось просто обирає справою життя службу державі – за покликом і велінням серця. У будь-якому випадку, сьогодні держава зовсім по-іншому ставиться до своїх захисників і на законодавчому рівні турбується про їх фінансове і матеріальне забезпечення.

 

За вказаними сайтами: www.asv.gov.ua, www.vitv.kh.ua, www.hups.mil.gov.ua, www.viti.edu.ua, www.kvp.nau.edu.ua майбутні абітурієнти можуть легко дізнатися про детальну інформацію щодо вступу до вищих військових навчальних закладів. Контактний телефон: 0973661200; 0505906838 - Ігор Анатолійович Горецький.

 

За матеріалами районної газети «Нова Таврія»

 

П'ятниця, 14 Грудня 2018 10:25

Переглядів: 434


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області