ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Грудень 2019 »
Пн   2 9 16 23 30
Вт   3 10 17 24 31
Ср   4 11 18 25  
Чт   5 12 19 26  
Пт   6 13 20 27  
Сб   7 14 21 28  
Нд 1 8 15 22 29  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 365454 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 12960 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 12231 разів

Освіта

Переглядів: 11312 разів

Конкурс «Молодий правник року»

Головне територіальне управління юстиції у Запорізькій області доводить до Вашого відома, що Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України за підтримки Міністерства юстиції України, Інституту політико-правових та релігійних досліджень, Ж-project center, органів державної влади, професійних та громадських об'єднань правників, адвокатських бюро, адвокатських об'єднань організовується всеукраїнський щорічний конкурс серед молодих юристів на краще професійне досягнення «Молодий правник року 2018» (далі - Конкурс).

Метою Конкурсу є сприяння підвищенню кваліфікації і професійного росту молодих юристів та престижу їх праці; сумлінному виконанню молодими юристами їхніх службових обов’язків, постійному вдосконаленню організації роботи, розвитку ініціативності та творчості; удосконаленню системи підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників; розширенню участі правничої молоді у науково-дослідній роботі; утвердженню повагу до права, через довіру до правників.

Конкуре проводиться за наступними номінаціями: молодий державний службовець; молодий виконавець (державний та приватний); молодий адвокат; молодий помічник адвоката; молодий науковець; молодий юрисконсульт; молодий правник - громадський діяч; молодий працівник судової системи, молодий нотаріус.

Визначає переможців Експертна рада конкурсу, до якої входять юристи, які внесли значний вклад у розвиток юридичної професії.

Заявки для участі у Конкурсі подаються до 07 грудня 2018 року включно до Організаційного комітету шляхом надсилання анкети та пакету відсканованих документів (що підтверджують досягнення) на е-мейл: krmjua@gmail.com.

Церемонія нагородження переможців та лауреатів Конкурсу відбудеться в рамках Всеукраїнського тижня права 14 грудня 2018 року.

Детальну інформацію стосовно заходу можна знайти на офіційній сторінці Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України в мережі Facebook.

За додатковою інформацією щодо умов участі звертатись до голови Координаційної ради молодих юристів України яри Міністерстві Юстиції України - Которобая Євгена (тел. 093-733-47-88), kotorobai.e@gmail.com.

Середа, 05 Грудня 2018 10:32

Переглядів: 197


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області