ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВАСИЛІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТі

ПОШУК НА САЙТІ

КАЛЕНДАР

« Грудень 2019 »
Пн   2 9 16 23 30
Вт   3 10 17 24 31
Ср   4 11 18 25  
Чт   5 12 19 26  
Пт   6 13 20 27  
Сб   7 14 21 28  
Нд 1 8 15 22 29  

НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНЕ

Пошук

Переглядів: 365462 разів

Телефонний довідник

Переглядів: 12960 разів

Василівська міська рада

Переглядів: 12231 разів

Освіта

Переглядів: 11312 разів

Про режим воєнного стану на території району

Минулої п’ятниці у Василівській райдержадміністрації відбулась зустріч голови райдержадміністрації Валерія Кошеленко, районного військового комісара Ігоря Онищука, начальника Василівського відділу поліції Віктора Малюти з громадським активом району, керівниками партійних, громадських організацій, що діють на території району,  керівниками органів місцевого самоврядування з питання щодо введення режиму воєнного стану.

Валерій Кошеленко поінформував про причини введення Указом Президента України, затвердженого Верховною Радою України режиму воєнного стану терміном на 30 днів з 28.11.2018 по 26.12.2018 року в 10 областях України, розташованих вздовж кордону з Російською федерацією та на територіях узбережжя Чорного та Азовського морів, до яких  входить і територія Василівського району ознайомив з основними положення Указу Президента України.

Було наголошено на головній причині введення режиму воєнного стану, яка пов’язана, в першу чергу, з відкритою, неприхованою військовою агресією збройних сил Російської Федерації у російській військовій формі під прапором РФ проти військових України, коли вперше, з початку воєнних дій у 2014 році, з боку Росії здійснено напад кораблів ВМС РФ на українські кораблі. Це підтверджує факт прямої агресії Росії, а не внутрішній конфлікт на території України, як це видавалось міжнародній спільноті. Небезпека як ніколи реальна – Україна знаходиться під загрозою повномасштабної війни з Російською Федерацією.

Було роз’яснено, що воєнний стан вводиться не для війни, а для того, щоб підготуватися до оборони, що зробить ціну агресії проти України значно вищою для ворога.

- Всі заходи воєнного стану, які будуть задіяні, носять превентивний характер, стосуються, в першу чергу військовослужбовців, підрозділів правоохоронних органів та інших силових структур і будуть розширені тільки у випадку агресії.

- Ніяких обмежень конституційних прав і свобод громадян не відбудеться. Не буде обмежень на зняття депозитів, валютообмінні операції, пересування, поїздки по території країни та за її межі, незмінним, в повному об’ємі,  залишається право населення на медичну допомогу та доступ до медзакладів для її отримання.

- Вибори Президента України, призначені на 31 березня 2019 року не відміняються.

- Загальна мобілізація не планується.

В той же час, на період воєнного стану, забороняється проведення страйків, мітингів та політичних акцій, проведення будь-яких виборів та референдумів, запрацює право на обмеження діяльності політичних партій та громадських організацій, заборону на використання, носіння військової форми для цивільних осіб, громадянам при собі необхідно постійно мати документи посвідчення особи, військово-облікові документи для військовозобов’язаних.

Воєнний стан скасовується після закінчення строку, на який його було введено.

На всі питання учасників зустрічі дали вичерпні відповіді районний військовий комісар та начальник відділу поліції.

 

 

 

Відділ внутрішньої політики РДА

 

Понеділок, 03 Грудня 2018 09:07

Переглядів: 231


Поділитися:

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

partners
partners
partners
partners
partners
partners
Министерство доходов и сборов Украины
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України
Державна підтримка енергозбереження

Безвізовий режим
Інвестиційний портал Запорізької області